Zuhal Topal Nası Zayıfladı ? Çörek otu Zayıflatırmı ?

Zuhal Topal Nasıl Zayıfladı?

Doğal olan çoğu bitkisel gıdanın şifa kaynağı olduğunu biliyoruz. Onlardan bir tanesi de çörek otudur. Çörek otunun birden fazla faydası olduğunu biliyoruz. Çörek otu son zamanlarda konuşulan faydalarından biri de fazla kilolardan kurtulmaya olan etkisi.

Buna örnek olarak, çörek otu tüketerek fazla kilolarından kurtulan ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal 2 yılda 35 kilo verdi. Doğum yaptıktan sonra fazla kilolarının bir kısmını emzirerek verdiğini ama kalan kısmını ise diyetisyen eşliğinde verebildiğini söyledi. Az az ama sık yemek tükettiğini söyleyenZuhal Topal, fazla kilolarından kurtulmak isteyenlerin mutlaka doktor gözetiminde diyet yapmalarını tavsiye etti.

Çörek otunun mucizeleri saymakla bitmez. Zuhal Topal da her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu yediğini, vücudunu dinçleştirdiğini ve kendisini zinde tuttuğunu söyledi.

Şifa kaynağıçörek otu zayıflatırmı?Geçmişten bu güne kadar birçok hastalığın tedavisinde kullanılan çörek otu, vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Yemeklerden önce su tüketiminin kilo kontrolünde faydalı olduğunu kadar, 1 tatlı kaşığı kadar çörek otu tüketiminin de faydalı olduğu söylenebilir. Çörek otu ile kilo kontrolü sağlamak isteyenler çörek otunu yoğurt ile karıştırarark tüketebilirler. Aynı zamanda yaptığınız sebze yemeklerine de çörek otu katmanız kilo kontrolü sağlamanızda faydalı olacaktır. Çörek otu ile kilolardan kurtulmak tavsiye edilen ideal bir yöntemdir. Çünkü çörek otu faydalı besinlerden bir tanesidir. Bir çok hastalığın dermanıdır. Düzenli kullanımda etkisini gösterir. Çörek otu diyetinin 6 gün içerisinde 5 kilo verdirdiği gözlemlenmiştir. Çörek otu diyetinde ilk olarak sabahları ılık su içerisine 1 çay kaşığı çörek otu konularak içilmesidir. Çörek otu yoğurda katılarak yendiğinde içerisine kendi yağını akıtır bu da fazla kiloların gitmesini kolaylaştırır. Çörek otu marketlerde ve aktarlarda kolayca bulunabilecek bir üründür.