ZDOROV KREM KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Zdorov Krem Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Basur hastalığını birçok insanın ortak sıkıntısıdır. Çoğu insan bu rahatsızlığından dolayı utanır ve bazen tedavi yöntemlerine bile başvurmayabilir. Fakat basur utanılacak bir hatasızlık değildir. Tedavi edilmezse ciddi problemlerle uğraşmamıza neden olabilir.

Halk arasında basur olarak bilinen hemoroid hastalığında tehşis çok önemlidir. Eğer makat bölgenizde ağrı, sızı, yanma ve kanamalar yaşanıyorsa basur basur olabilirsiniz. Böyle durumlar yaşadığınızda öncelikle doktorunuza başvurmanızı öneririz. Fakat hemoroid hastalığının önüne geçilmezse daha rahatsız edici bir hal alabilir. Hemoroid; kilolu olmak, sürekli kabız ya da ishal olmak, hamilelik, aşırı baharatlı yiyecek tüketmek, doğum, ata binmek, alkol alışkanlığı, yaşa bağlı olarak 40 yaşından sonra basur olma riskiniz artabilir. Zdorov krem basur problemi ile başa çıkabilmenizde size destek olması için üretilmiştir. Ağrı ve kanamalarınızı dindirmeye yardımcı olur. Son zamanların en popüler kremi olan Zdorov basur gidermeye yardımcı krem uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Hemoroid rahatsızlığı erkek ya da kadın fark etmeden herkeste görülebilen bir rahatsızlıktır. Zdorov krem makatta ki yanma, kaşıntı ve sanki bir madde varmış hissini gidermeye yardımcı olan bir kremdir. Hemoorid hastalığının tedavisini ihmal ederek kaçınılmaz ağrıları çekmek zorunda kalmayın.

Basur gidermeye yardımcı Zdorov Krem tamamen bitkisel içeriğe sahip olmasından dolayı gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir üründür. Krem yapısında olmasın kullanımını kolaylaştırır. Makat bölgesine yetecek miktarda sürülür ve etkisini 20 dakika içerisinde göstermeyi amaçlar. Peki  Zdorov krem kullanıcı yorumları nelerdir?

“Hamilelik döneminde basur oluşmaya başlamıştı ve gitgide rahatsız etmeye başlamıştı. Zdorov kremin ismini duydum ve kullanmaya başladım. Ağrılarım geçti. Tavsiye ederim.” Ayşegül Zabıt

“Çocuklara ata binmeyi öğretiyorum 2 yıldır bu işi yapıyorum. Meğer basur olma riski olabiliyormuş bende başlangıcı var. Arkadaşım önerdi hemen kullanmaya başladım. İnşallah basur olmam”. Mehmet Saydı

“60 yaşındayım artık tuvalete çıkmak acı veriyor o yüzden Zdorov kreme başladım 6 gün oldu kanamalarda biraz azalma var.” Samet Çavuş

UYARI: Zdrorov krem bir ilaç değildir. Basur gidermeye yardımcı bir üründür. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.