FROXİMUN YARA TOZU NEDİR?

Froximun Yara Tozu Nedir?

Cildimiz dış etkenlere bağlı olarak darbelere ya da bir takım rahatsızlıklara maruz kalabilir. Bu sebeplerden cilt üzerinde yara oluşumları meydana gelebilir. Ciltte oluşan yaraların tedavi olması ve iyileşmesi belli bir süreci izler. Sağlıksız beslenmek, vitamin eksikliği, birtakım rahatsızlıklar geçirmek, güneş ışınlarına fazla maruz kalmak gibi nedenler hassas ciltlerde yara oluşumuna sebep olabilir.

Yaraların iyileşmesi yaranın sebebine bağlı olarak uzun vadede ya da kısa vadede iyileşme gösterebilir. Genellikle yaraların iyileşme süreci 1 haftanın tamamlanması ile gerçekleşir. 6 haftayı tamamlayan yaralar iyileşme göstermezse mutlaka bir hekime gidilmelidir. Bu süreçte sizi yalnız bırakmayacak Froximun Yara tozu, yaraların iyileşmesinin hızlanmasına yardımcı olabilecek bir üründür. Yaraların iyileşmesinde sağlıklı ve dengeli beslenmekte önemlidir. Vücudumuzun direncini kazanması için vitamin ve minerallere fazlasıyla ihtiyacı vardır. Özellikle selenyum, çinko, B vitamini ve antioksidanlar sayesinde yaramızın iyileşmesi gerçekleşir. Cilt yaralarının geç iyileşmesi çeşitli rahatsızlıkların belirtisi olabilir. Ciltte meydana gelen yaralar çinko eksikliğinden oluşabilir. Yara Tozunun içeriğinde etkin madde olan clinoptilolite bulunmaktadır. Clinoptilotile; bu madde nano teknoloji ile aktifleştirilmektedir.

Froximun Yara Tozu Nasıl Kullanılır?

Froximun yara bakım tozu pudra formundadır. Yara tozu uygulanışı; cilt üzerinde bulunan yara üzerine ince bir tabaka halinde dökülür. Bu işlem gün içinde 2 veya 3 defa daha tekrarlanabilir. Gereken durumlarda ciltteki yara serum fizyoloji ile de temizlenebilir. Daha sonra tekrar Froximun yara tozu yara üzerine uygulanabilir. İsterseniz Froximun yara tozu uygulanan yara gazlı sargı bezi ile sarılabilir. Antibiyotikli yara kurutmaya yardımcı olan yara tozu  yaralarınızın iyileşme sürecinin kısalmasına yardımcı olur.

UYARI: Froximun yara tozu bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde uygulanmaz. Yara kurutmaya yardımcı bir üründür. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşmayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.