VARİSON KREM NEDİR?

Varison Krem Nedir?

Bacaklarda görülen kılcal damarların genişlemesi, çatlaması, damar kapakçıklarının iyi çalışmayarak kanın pompalanamaması sonucunda damarlarda şişlik meydana gelmesi ve belirginleşmesi ile varis olur. Çoğunlukla bayanlarda görülen varis erkeklerde de fazlaca meydana gelmektedir.

Ayakta fazla kalmak, ağır yük taşımak, yaşa artışı, hamilelik, kalıtsal olarak varis hastalığı olması,  sıkı giyilen çorapların lastiğinin bacağı sıkması gibi nedenlerden dolayı bacaklarda varis oluşabilir. Bir insan varis oluşumuna engel olamayabilir fakat bacaklarda oluşmuş olan varisin ilerlemesine ya da giderilmesine yardımcı olabilir. İşte varis problemi ile başa çıkabilmeniz için Varison Krem üretilmiştir. Peki Varison Krem nedir? Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Bacaklarla oluşan varislerin ağrı ve sancısını azalttığı gibi varis görünümünü de ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir üründür. Varison varis gidermeye yardımcı kremin içerisinde; kafein, troxerutin, pelin, mabet ağacı, at kestanesi, limon, soya, huş ağacı yaprakları ,mentol, esansiyel yağ, bal, Hindistan cevizi yağı, papatya ve ısırgan otu bulunmaktadır.

Varison Nasıl Kullanılır?

Varisli bacaklarda, damar şişmesi, ağrı, sancı, karıncalanma ve örümcek ağı görünümü gibi problemler görülebilir. Varison krem varis probleminin önüne geçmeyi amaçlayarak üretilmiştir. Hem erkeklerin hem bayanların kullanabileceği bir üründür. Varison varis gidermeye yardımcı krem kullanım bakımından da oldukça kolaydır. Varison krem uygulaması diğer kremler gibidir. Varisli bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanmalıdır. Varison varis kremi haftada 2 defa uygulanmalıdır. Düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde bacaklardaki ağrı, varisli görünümü ve bacaklardaki ağırlık hissini gidermeye yardımcı olur.

UYARI: Varison Krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Herhangi bir  yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.