VARİSON KREM NASIL KULLANILIR?

Varison Krem Nasıl Kullanılır?

Ağır işte çalışmak, uzun zaman boyunca ayakta kalmak, hamilelik, ilerleyen yaş, giyilen sıkı çoraplar, aşırı kilolara sahip olmak gibi etkenler bacaklarda varis oluşumuna neden olabilir. Varis oluşmaya başlayan bacaklarda zaman ilerledikçe varis yayılabilir, damarlarda şişlikler oluşabilir. Ve varis olan bacak örümcek ağı görüntüsünü alabilir.

Varis oluşumuna engel olunamayabilir. Fakat oluşan varisin azalması veya yayılmaması için önlem alabiliriz. Varison Krem sizi bu probleminizde yalnız bırakmıyor. Bacaklardaki varis oluşumu nedeniyle ağrı ve sancı gibi sıkıntılarınızı hafifletmeye yardımcı olan Varison Krem sayesinde varis rahatsızlığınızın önüne geçebilirsiniz. Varis ilerlemesi kişinini sağlığını olumsuz etkiler. Yürümekte zorlanma, ayakta uzun süre kalamama, ağrı, sancı, bacaklarda  yanma ve batma gibi hisler meydana gelir. Varison krem düzenli ve önerilen kullanımda bu problemlerin geçmesine yardımcı olabilir.

Varison Krem İçeriği Nedir?

Varison Krem içeriğii tamamen bitkisel özlerden oluşmaktadır. Varison Krem; kafein, at kestanesi, mabet ağacı, Hindistan cevizi, bal, ısırgan otu, pelin, mentol, troxerutin, esansiyel yağ, limon soya, huş ağacı ve papatya içerir.

 

Varison Krem Kullanımı Nasıldır?

Varison Krem nasıl kullanılır? Krem formuna sahip olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Diğer kremler gibi basit bir şekilde sürülerek kullanılan bir üründür. Varison Krem haftada 2 kez akşam veya sabah sürülmesi önerilir. Varisli ve ağrılı bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülmelidir. Varison Krem deri üzerine iyi bir şekilde nüfuz etmelidir. Böylelikle daha etkili olabilir. Birçok kişinin kullandığı Varison Kremi varislerin giderilmesine destek olur. Düzenli ve önerildiği şekilde kullanılırsa etkili olmayı vadeden bir üründür.

UYARI: Varison Krem bir ilaç değildir ve hastalıkların tedavisinde kullanılmaz. Varis gidermeye yardımcı olan bir üründür. Göz ile temasından kaçınınız. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.