Uzamax Sipariş Nasıl Verilir?

Anne karnında başlayan gelişim doğum sonrasında ergenlik dönemi ve sonrasında da devam etmektedir. Fakat anne karnında başlayan uzama ve büyüme ergenlik döneminden belirli bir süre sonra kendiliğinden duraklamaktadır. Bu nedenle anne karnında ki beslenme oldukça dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Eğer anne karnında yeteri kadar beslenemeyen bebek çocukluk ve ergenlik döneminde normal bir uzama göstermeyebilir.

Ancak sadece doğum öncesi beslenme boy uzamasında etkili olan tek neden değildir. Boyun uzun ya da kısa olmasında ki en önemli nedenlerden biri de genetik yani kalıtımsal sebeplerdir. Anne ve babanın boyu kısa ise büyük bir ihtimalle çocuğun da boyu kısa olacaktır. Boy uzamasında doğum öncesinde beslenme ne kadar önemliyse doğum sonrasındaki beslenme de bir hayli önemlidir. Özellikle vücudun ihtiyacı olan proteinler, vitaminler, meyve ve sebzeler düzenli olarak alınmalıdır. Çocuklukluk döneminde ciddi hastalıklar geçirilmişse bu da boy uzamasını olumsuz yönde etkileyecektir elbette. Sözgelimi, kalp, akciğer, böbrek gibi organların hastalıkları boy uzamasına engel olabilir.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Bitkisel Toz Nedir?

Belirli özelliklere sahip olan çeşitli bitkilerin ve besinlerin toz halinden oluşan uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Yaş gruplarına göre farklı kullanım miktarı olan uzamax, 5 yaşından küçükler için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Nasıl Kullanılır?

90 kapsülden oluşan 1 kutu uzamax toplamda 1 aylık kullanım içindir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Herkesin kullanabileceği şekilde hazırlanmış olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Türkiye için Sipariş

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Bilecik, Şanlıurfa, Osmaniye, Tekirdağ, Kocaeli, Aydın, Mersin, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa için Sipariş

Avrupa için en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya, Berlin, Londra, Hamburg, Avusturya, Viyane, İrlanda, Dublin ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, uzamax buhara, uzamax buhara sipariş, avusturya, dublin, berlin, hamburg, avrupa ülkeleri ve başkentleri

 

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.