UZAMAX NEDİR?

Gelişime bağlı olarak ergenlik dönemlerinde ya da kalıtsal olarak genetik ile ilgili bir durum olan boy uzaması bir çok insanın ortak problemidir. Peki belirli bir yaştan sonra duran boy uzamasında etkili olabilecek bir yol yok mu? Uzamax boyunuzun uzamasına katsı sağlayabilir.

Uzamax boy uzatmaya yardımcı gıda takviyesi bu probleminize çözüm olabilir. Kısa boylu olmanın verdiği özgüven eksikliği, içe kapanıklık gibi psikolojik etkenler sizi ortamlardan uzaklaştırabilir. Uzamax kapsül size bu konuda yardımcı oluyor. Düzenli beslenme ve düzenli egzersize ek olarak kullanabileceğiniz Uzamax boyunuzun uzamasına katı sağlamayı amaçlıyor. Düzenli kullanım sonucunda ise olumlu etkisini görmenizi amaçlıyor. Uzamax boy uzamasına yardımcı olduğu gibi psikolojik anlamda da kendinizi iyi hissetmenize sebep oluyor. Uzamax gıda takviyesi ürünü bitkisel ve doğal ürünler kullanılarak üretilmiştir. Uzamax içeriği; harnup tozu, çavdar unu, buğday unu ve unut unundan elde edilmiştir. Uzamax içeriği, kemik gelişimize destek olup uzamanıza katkı sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Aynı zamanda enerjik hissetmenizi sağlar. Uzamax bitkisel kapsül, sadece bir gıda takviyesidir. Bu tür gıda takviyeleri kullanırken tek başına etki göstermesi beklenmemelidir. Düzenli beslenme ve düzenli spor ezgersizleri yapılmalıdır. Böyle olduğu sürece gıda takviyeleri daha etkili olabilir.

Uzamax kapsül kullanımı : Uzamax kapsül kutusu içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Günde 3 defa kullanılabilir. Sabah, öğle ve akşam olarak kullanabilirsiniz. Uzamax toz olanı ise süt veya meyve suyunuzun içerisine karıştırarak tüketebilirsiniz. Uzamax kapsül ve uzamax tozu her yaştan insan kullanabilir.

 

UYARI: Uzamax boy uzamaya yardımcı kapsül ve Uzamax toz bir ilaç değildir.Uzamaya yardımcı gıda takviyesidir. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.