THOMAS TAW SAÇ BAKIM SETİ NASIL KULLANILIR?

Dünyaca ünlü ünlüler tarafından tercih edilen saç bakım uzmanı Thomas Taw’ın geliştirdiği Thomas Taw saç bakım seti ödüllü markalar arasında yerini almaktadır. Avrupa Başarı Ödülü, North American Hairstyling Awards, En İyi Saç Tasarımı Akademi ödülü, 65.Emmy gibi ödüllere layık görülen Thomas Taw aynı zamanda en bilindik şampuan ve saç bakım ürünlerinin markası ile de iş birliği yapmış ve kendi saç bakım ürünlerini de geliştirmiştir.

Saçlarınızı hakettiği bakıma kavuşturan Thomas Taw Saç bakım seti ile alımlı ve bakımlı görünen saçlara kavuşmanız çok kolay. Fön makinaları, kimyasal saç boyaları,  bakım ürünleri, saç ve deri hastalıkları ya da stresin sebep olduğu saç dökülmelerine karşı özel formül ile geliştirilen Thomas Taw saç bakım seti, saç çıkarıcı ve saç uzatıcı etkiye sahiptir. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Saç dökülmelerine karşı savaş vererek dökülmelere engel olur. Thomas Taw 15 günlük bir settir.  Ve 3 farklı üründen oluşur. Setin içinde Thomas Taw şampuan, saç kremi ve tonik bulunur. Thomas Taw içeriğinde; defne yağı, zeytinyağı, sarımsak özü, bemiks ampul, argan yağı, Hindistan cevizi yağı bulunur. İçeriğindeki bitkisel ürüner sayesinde saçlarınızın daha sağlıklı, canlı, parlak ve güçlü görünmesine yardımcı olur. Peki Thomas Taw saç bakım seti nasıl kullanılır bahsedecek olursak; 3 farklı üründen oluşan Thomas Taw set şampuan, saç kremi, tonik olarak  ayrı ayrı  uygulanır.

Şampuan: Saçlarınıza yetecek miktarda avuç içinize şampuanı dökün ve birkaç dakika masaj yaparak ıslak saçınıza uygulayın.  Daha sonra saçlarınızı bol su ile durulayın.

Saç Kremi: Şampuan uyguladıktan sonra bir miktar saç kremini yine aynı şekilde 3 dakika boyunca masaj yaparak saçlarınıza uygulayın.

Tonik: Temiz saçınıza uygulanacak olan tonik ile her sabah saçlarınıza masaj yapabilirsiniz.

UYARI: Thomas Taw saç bakım setidir. Gözle temasından sakınınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.