Tereson Nedir?

Doğamız gereği ve vücut sağlığımız için zaman zaman terleriz. Özellikle yaz aylarından sıcaklığın fazla olmasından dolayı daha fazla terlemek zorunda kalırız. Terlemek; vücutta bulunan suyun yine vücutta bulunan toksinler ve tuz ile birlikte deriden sızıntı yaparak dışarı atma durumuna denilmektedir. Bu işlemi üstelenen ise ter bezleridir. Tüm derinin altında ter bezlerinin olduğu gibi özellikle koltuk altı, ense, yüz, avuç içi, ayak altı gibi bölgelerde ter bezleri daha fazladır. Ter bezlerinin belirli bir ısıya ya da tepkiye karşı çalışması durumunda terleme gerçekleşerek ter vücuttan atılmaya başlar. Bizler için gayet normal olan bu durum bazı kişiler için çok daha farklıdır. Normalden çok fazla ter bezleri çalışan birçok insan vardır. Ter bezlerinin çok hılzı çalışması ise aşırı terlemeye neden olduğu için bazı kişiler normalden daha fazla terler ve bir süre sonra bu durumdan rahatsız olmaya başlar. Aşırı terleme önce kişiyi rahatsız ederken daha sonra çevresindeki kişilerin rahatsız olmasına neden olmaktadır. Fakat aşırı terlemenin de farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır.

Tereson Sprey ve Ayak Kokusu Kremi

Farklı bölgeler için kullanılan sprey ve ayak kremi olmak üzere iki farklı üründen oluşan Tereson, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayak bölgesinde kullanmalısınız.

Tereson Sprey Kullanımı: Sprey şeklinde ve 50 ml. şişe içerisinde bulunan tereson spreyi, her gece yatmadan önce kullanmalısınız. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp iyice kurutun ve daha sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi KullanımıTereson ayak kremini ayaklarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek yedirin. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın. Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir.

Tereson Yan Etkisi Nedir?

Hem bay hemde bayanların rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan tereson sadece hassas cilde sahip olan ve ürünü kullandıktan sonra herhangi bir tahriş ve kızarıklık yaşayan kişilerin kullanmamaları ve kullanmaları durumunda o bölgeyi yıkamaları önerilmektedir. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile Ankara, Çorum, Samsun, Bitlis, Hatay, Tekirdağ, Konya, İstanbul, İzmir ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Tereson Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Kanada, Lüksemburg, Norveç, Bulgaristan, Litvanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, avrupa, sipariş, tereson avrupa, tereson almanya, tereson germany order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ter kokusu, ayak kokusu, ayak mantarı koku yapar mı

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.