Svetol Green Coffee Kullanıcı Yorumları

Zaman zaman fazla kilolarımız gözümüze batar. Genellikle yazın gelmesi ile birlikte kendini hatırlatan fazla kilolar bizleri endişelendirerek panik yapmamıza neden olur. Kilo vermemiz konusunda ilk aklımıza gelen ise diyet yapmak olur. Diyet yapmak için çoğu zaman internetten araştırma yaparken aynı zamanda çevremizde kilo veren kişilerin diyet listeleri ve önerileri de dikkatimizi çeker. Aslında kilo vermemiz için yaptığımız en büyük hatalardan biri bilinçsizce yapılan diyet programlarıdır. Çünkü başkaları için sağlıklı olan ve olumlu sonuçlar veren diyet programları belkide bizlere aynı sonucu vermeyecektir.

Eğer diyet yapmak isterseniz mutlaka diyete başlamadan önce doktorunuza danışmanız çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır. Çünkü ancak bir diyetisyen tarafından yazılan diyet size bazı kan tahlilleri ve hesaplamaları yapıldıktan sonra verilmektedir. Bu nedenle bilinçsiz diyet yaparak sağlığınızı tehlikeye atmayın. Sizin için en sağlıklı ve ideal diyet doktorunuz tarafından verileceği için doktorunuzun önerdiği diyeti uygulamanız daha doğru bir yöntem olacaktır.

Svetol Green Coffee Nedir?

Formda kalmak, ideal kilosunu korumak ve diyet yapan kişilerin tercihleri arasında yer alan ve birçok kişi tarafından yeşil kahve kapsülü olarak da bilinen Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi özellikteki karışımlardan oluşmaktadır.

Svetol Green Coffee Kulllanımı

Ekstra bir kullanım özelliği olmayan ve kapsül şeklinde olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Stevol Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz

Hemen hemen herkes tarafından kullanılabilen Svetol sadece hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için uygun değildir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Kullanım koşullarının dışına çıkamamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza etmeye dikkat edin.

Svetol Green Coffee Nerede Satılır?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Mardin, Konya, Samsun, Karaman, Niğde, Bolu, İzmir, Aydın, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Green Coffee Asya’da Nereden Bulurum?

Svetol Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Bakü, Tokyo, Japonya, Gürcistan, Batum, İran, Bağdat ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, asya, azerbaycan, asya sipariş, asya order, svetol asya, kilo kontrol ürünleri, diyet ürünleri, yokyo, bakü, sipariş

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.