Slim Caps Kullanıcı Yorumları

Slim Caps Nedir?

Slim caps Amerika’da kullanıma başlatılan daha sonra tüm dünya üzerinde adını duyuran bir üründür. Kutu içerisinde gece ve gündüz olmak üzere iki farklı kapsül bulunmaktadır. Kapsül şeklinde üretilmesine rağmen içeriği likit formdadır.

Slim caps metabolizma hızını farkı konusunda çözüm oluşturabilmesi adına üretilmiştir. Bilindiği üzere gece ve gündüz metabolizmamız farklı hızlarda çalışmaktadır. Gün içerisinde herhangi bir aktivite yapmaksızın 1200 kalori yakan vücudumuz bu miktarın %70’ini gündüz harcarken %30’luk kısmını gece harcamaktadır. Geceleri saatlik 70 kalori yakıldığı bilinmektedir. Bu durum insanın gece kilo vermesi konusunda hayal gibi düşünülürken Slim caps sayesinde bu hayal gerçeğe dönüşüyor. Slim Caps geceleri metabolizmanızı hızlandıran etkisi ile 300 kalori daha fazla yakmanızı sağlarken gündüzleri ise 400 kalori daha fazla yakmanızı sağlamaktadır.

Metabolizma hızının artmasının yanı sıra iştah kontrolü sağlaması özelliği sayesinde gece atıştırmalrından ve aşırı yemek yeme sorununa veda edeceksiniz. Slimcaps içeriği doğal aktiflerden meydana gelmektedir. Bu nedenle herhangi bir yan etkisi saptanmamıştır. Slimcaps içeriğinde bulunan gece ve gündüz kapsülleri sayesinde metabolizma hızınız kendine gelirken kan şekeriniz dengelenecek,  kolesterol seviyeniz dengelenecek en önemlisi bölgesel katılaşmış yağlarınıza veda etmeye başlayacaksınız.

Slim caps kutusu içerisinde karşınıza 2 ayrı kapsül çıkmaktadır. Mavi olan kapsül gündüz kullanacağınız üründür. Pembe olan kapsül ise gece kullanacağınız kapsüldür. ” Slim Caps Nedir ” sorusuna videolu bir cevap almak istiyorsanız aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Slim Caps Nasıl Kullanılır?

Slim caps gündüz kapsülü olan mavi kapsülü uyanır uyanmaz kullanmalısınız. Gece kapsülü olan pembe kapsülü ise akşam yemeklerinden 2 saat önce kullanmalısınız. Bu ürünleri düzenli kullandığınız takdirde günlük 700 kaloriye kadar daha fazla yakacaksınız.

Slim Caps Kullanıcı Yorumları

Slim Caps Türkiye platformunda ürünü kullanan kullanıcıların görüşleri sizin için eminiz ki önemlidir. Bu nedenle bu makaleyi yazmamız gerektiğiniz düşündük. Aşağıdaki görsellerde Slim caps kullanıcılarının yorumlarını görebilirsiniz.

Türkiyeden Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Türkiye’nin her noktasından il, ilçe, köy fark etmeksizin ürüne ulaşabilirsiniz.Kolay ödeme ve hızlı kargo imkanı ile ürüne ulaşabilirsiniz.

Avrupadan Slim Caps Nasıl Sipariş Verebilirim?

Slim caps bütün Avrupa, Asya, Afrika, Uzakdoğu, Ortadoğu gibi pek çok ülkelere gönderim sağlamaktayız. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde slim caps ürününü sipariş vermek istiyorsanız WhatsApp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollara seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Avrupa ve Tüm Dünya ülkelerinden de kolay ödeme seçeneğimizde şu şekildedir ; UPT,WESTERN UNİON, KREDİ KARTI, HESABA HAVALE, MONEY GRAM,RİA EXPRESS,İBAN NUMARASINA HAVALE, İNTERNET ÜZERİNDEN ONLİNE ÖDEME, PTT İSME HAVALE, İSME HAVALE seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.