Seren Serengil Nasıl Zayıfladı

Yaz ayları yaklaştıkça kilo veren ve forma giren ünlü isimlerin sayısında artış oluyor. Seren Serengil ‘ de bunlar arasında en çok konuşulan isimlerden biri oldu.Seren Serengil geçen sezon tv programında sunuculuk yaptığı süre içerisinde kilolarını genellikle kıyafetleri ile gizlemeyi başarıyordu. Fakat her ne kadar gizlemeye çalışsa da seyircilerin gözlerinden kaçmadı. Eleştiriler üzerine her kadın gibi dayanamayan Seren Serengil kilolarından kurtulmak için çözüm aradı ve başardı. Seren Serengil’in kilo verme sırrı tüp mide ameliyatı sonrası kullandığı Nova Teatox oldu.

Nova Teatox çayı ile iştah kontrolünü sağlayan Seren Serengil ideal kilosuna ulaşarak toplamda 19 kilo verdi. Kilo verme süreci içerisinde  Nova Teatox çayını tercih etmesinin başlıca nedenlerinden biri olan iştah kontrolüdür. Yemek yeme alışkanlıklarını düzenlemesi konusunda yardımcı olan Nova Teatox metabolizma hızlandırıcı ev yağ yakıcı özelliği sayesinde Seren Serengil’in ideali olan kilolara ulaşmasını sağladı. Nova Teatox çayı içerisinde iki farklı formül bulunması da metabolizmasının hızlanmasını sağlayarak gece formüllü çayı ile geceleri dinlenmeye geçen   metabolizmanın hızının artmasını sağlayarak enerji ihtiyacı dönüşüm sürecine sokmaktadır. Böylece vücut gece besin akışı sağlayamadığı için enerji gereksinimini yağlardan karşılamaktadır.

Tüp mide ameliyatı sonrası yaşanan sıvı beslenme düzeninde ise kişini aşırı tüketmemesi gerekmektedir. Bu durum karışsında  iştah azalması gerekliliği kaçınılmazdır. Nova Teatox çayı iştah kontrolünü de sağlayarak az yemek tüketimini öğretmektedir. Nova Teatox kullandığınız süre içerisinde ideal kilonuza geldikten sonra da az yemek yeme alışkanlığınızı devam ettirebilirsiniz.
Ne diyelim Seren Serengil gibi ideal kilonuzun kapısını çalmak istiyorsanız Nova Teatox çayı deneyebilirsiniz.