Saw Palmetto Çayı Nedir? Ne İşe Yarar? Faydaları ve Kullanımı

saw-palmetto-tea
saw-palmetto-tea

Saw Palmetto Çayı

Saw Palmetto diğer adıyla cüce palmiye Kuzey Amerika’da yetişen ve insan sağlığına olumlu etkileri ile oldukça ses getirmiş önemli bir bitkidir. Saw palmetto uzun yıllar boyunca Amerika’da uzman tavsiyesi ile kullanılmış bir takviye gıdadır. İltihap söktürücü özelliği ve prostat büyümesi ve daha pek çok rahatsızlığın giderilmesinde yardımcı bir gıdadır. Saw palmetto yan etkisi görülmeyen ve faydala rı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış bir bitkidir.

saw-palmetto-bitkisi

Saw Palmetto Çayı Nedir ? Faydaları Etkileri ve Kullanımı

Saw Palmetto çayı nedir? Ne işe yarar? Saw palmetto çayı içeriğinde ne vardır? Saw palmetto çayı içeriğinde saw palmetto bitkisinin etken madde olduğu özel bitkisel karışımlı takviyedir. Saw palmetto bitkisi çayının faydalarına bakacal olursak;

-Belçika’da yapılan bilimsel bir araştırmada 305 prostat hastası 3 ay boyunca kullanılan saw palmetto ekstresi hastalığın belirtilerinde %88  oranında azalma sağlamıştır. Yapılan tetkiklerde idrar akış oranının %25 arttığı; prostatın ise %10 küçüldüğü anlaşılmıştır.

– Saw palmettonun, bağışıklık sisteminin, bakterileri öldürme yeteneğini arttırdığını ve rahatlıkla idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılabilecek olduğu gözlemlenmiştir.

-Saw palmetto, aybaşı sorunları olan kadınlara yardımcı olabilecek bir takviyedir.

-Saw palmetto, rahim irritabilitesi sorunları yaşayan kadınlar için de kullanımı uygun bir takviye besin kaynağıdır.

-Aynı zamanda, iştah uyarıcı ve idrar söktürücü olumlu etkileriyle Amerikada oldukça yaygın kullanılmıştır.

-Bazı cüce palmiye kullananlar, bitkinin yararları arasında afrodizyak içerikler taşıyor olmasından da  söz etmişlerdir.

-Saw palmettonun hem erkek hem de kadın cinsiyet hormonları üzerindeki etkisi yüzünden, kadınlardaki vücut ve yüz kıllarının aşırı büyümesi, ve yumurtalıklardaki polikistik rahatsızlıklar gibi pekçok alanda takviye edici yardımcı gıdadır.

Saw Palmetto Çayı İçeriği Nedir ?

Saw Palmetto çayı içeriği: Cüce Palmiye (Saw Palmetto), Brokoli, Demir dikeni, Yakı otu, Deve dikeni, Hibisküs, Isırgan yaprağı, İncir yaprağı, Maydonoz, Funda yaprağı, Ihlamur. Serenoa repens, Brassica oleracea italica, Tribulus terrestris, Herba moxibustion, Ficus, Hibiscus sabdariffa, Urtica dioica, Petroselinum crispum, Herba Ericae, Tilia.

prostat-buyumesine-ne-iyi-gelir

Saw Palmetto Çayı Kullanımı Nasıldır ?

Saw Palmetto çayı kullanımı: 1 adet teagarden (25 gram) demlik poşet bitki çayını demliğe koyunuz. Üzerine 4 su bardağı (1 litre) taze kaynamış su ilave ediniz. Demliğin ağzını kapatınız. 20-25 dakika bekletiniz. Demlik poşet bitki çayını süzdürerek çıkarınız.

Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.Ürünün içeriğindeki karışımlardan birine alerjiniz varsa kullanmayınız.Herhangi bir rahatsızlığınız ve hastalığınız varsa ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Saw Palmetto Çayı Kullananlar ve Yorumlar

Saw Palmetto Çayı kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Saw Palmetto Çayı hakkında hizlikilovermektr.com sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Saw Palmetto Çayı içeriği, kullanım kolaylığı ve oldukça fazla rağbet görme hali ile dikkatleri üzerine toplayan özel bir üründür.Saw Palmetto Çayı kullanıcı yorumlarını incelediğiniz de neredeyse kullanan kişilerin hepsinin üründen memnun kaldığını görebilirsiniz.

Saw Palmetto Çayı Zararları Nelerdir ?

Saw Palmetto Çayı Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Saw Palmetto Çayı Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Saw Palmetto Çayı Sipariş ver

Saw Palmetto Çayı, etkinliği kanıtlanan pek çok ürün gibi, piyasada sahteleri olabilen bir üründür. Bu nedenle Saw Palmetto Çayı siparişi nereden verdiğiniz oldukça önemlidir.Kullanıcıların memnuniyetini her şeyden önce düşünerek yol alırken, cebinize de en uygun seçenekler sunmakta olan siteleri sizler için araştırıyoruz.

saw-palmetto-tea

https://www.urunavm.net/saw-palmetto-cayi/ sitesi üzerinden merak ettiğiniz detaylı bilgilere sahip olabilir ve siparişinizi kolay ve hızlı şekilde oluşturabilirsiniz.

İndirimli fiyatlarla sahip olmak istediğiniz ürün adetini seçip Saw Palmetto Çayı sipariş formunda ki bilgilerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. Saw Palmetto Çayı tavsiye ettiğimiz site üzerinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.Saw Palmetto Çayı kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Western Union ile ödeme seçenekleriyle siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Saw Palmetto Çayı İstanbul, Saw Palmetto Çayı Ankara, Saw Palmetto Çayı Şırnak, Saw Palmetto Çayı Konya, Saw Palmetto Çayı Diyarbakır, Saw Palmetto Çayı Kütahya, Saw Palmetto Çayı Giresun gibi bütün il ve ilçelerimizden Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilirsiniz.

Saw Palmetto Çayı yurt dışı sipariş vermek isterseniz Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarından Dünya’nın heryerine sipariş verebilirsiniz. Saw Palmetto Çayı Belçika, Saw Palmetto Çayı Almanya (Berlin, Köln, Frankfurt, Hamburg, Mühih, Düsseldorf, Stuttgart), Saw Palmetto Çayı Çek Cumhuriyeti, Saw Palmetto Çayı Norveç, Saw Palmetto Çayı KKTC, Saw Palmetto Çayı Azerbaycan, Saw Palmetto Çayı Kırgızistan Saw Palmetto Çayı Cezayir, Saw Palmetto Çayı Çad, Saw Palmetto Çayı Angola, Benin, Botsvana, Burkina Faso, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Saw Palmetto Çayı ABD, Saw Palmetto Çayı Kanada, Saw Palmetto Çayı Arjantin gibi ülkelerden yurtdışından sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz belirttiğiniz adresinize kadar teslim edilir.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

saw palmetto faydaları, saw palmetto eczacıbaşı, saw palmetto berries, saw palmetto tablet, saw  palmetto voonka, saw palmetto dht, saw palmetto amway, gnc saw palmetto ,  palmetto tea,  Alvita  palmetto çay, palmetto ve nane çayı, palmetto ve yeşil çay ekstre si, palmetto ve yeşil çay  palmetto çay poşetleri,  palmetto çayının faydalarını,  palmetto çay poşetleri hindistan testere palmetto berry çay,  göğüs büyütme için testere palmetto çayı, palmetto çilek çay  faydaları, palmet to çay sağlık yararları, satın palmetto çay,  en iyi testere palmetto  çayı, palmetto çay yan etkileri, göğüs büyütme için testere palmetto çayı, palmetto ve yeşil  çay ekstresi,  palmetto çay kılı durulama, palmetto çay saç dökülmesi testere, palmetto çay   sağlık yararları, palmetto bitkisel çay  Hintçe palmetto çay,  palmetto yeşil çay saç  dökülmesi,  palmetto çay testere nasıl yapılır, testere palmetto çay nasıl kullanılır, demlemek  için nasıl palmetto çay,  palmetto çay yan etkileri, palmetto nane çayı gördüm, palmetto kabak  çekirdeği yeşil çay,  palmetto çayının tadı nasıldır, testere palmetto çay nasıl  kullanılır, demlemek için nasıl palmetto çay, cüce palmiye nedir, cüce palmiye çayı faydaları