Santelife Form Çorbasının İçeriği Nedir?

Diyet yaparken yapılan en büyük yanlışlardan biride öğün atlanarak yapılan diyettir. Kulaktan dolma bilgiler ile diyet yapmaya başlayan kişiler bir süre sonra diyet listelerinden bazı öğünleri çıkararak daha hızlı kilo vereceklerini düşünürler. Belkide diyette yapılan en büyük yanlış budur diyebilir. Sağşlıklı ve doğru olan diyette 3 abna öğün ve yaklaşık 3 ara öğün bulunmaktadır. Amaç kişinin aç kalmadan daha sık ama az yiyerek metabolizmanın sürekli çalışmasına ve dolayısıyla kilo vermesini sağlamaktır. Bu nedenle diyette atlanan öğünler kilo vermenizin aksine kilo almanıza bile neden olmaktadır.

Santelife Form Çorbası ne İçin Kullanılır? Nereden Bulurum?

Doğada var olan ve sağlıklı besinler arasında bulunan sebze, baharat ve çeşitli bitkilerin kurutulmuş halini bir araya getiren Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan

Sebze Form çorbası

, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife form çorbasını bir araya getiren sağlıklı sebzeler, bitkiler ve baharatlar;

İçeriğinin zengin besinlerden oluşması ve özellikle doğal besinlerden oluşması nedeniyle kişilerin dikkatini çeken ve güvenle kullanmasını sağlayan Santelife Form Çorbası bu nedenle en çok satışı yapılan diyet ürünlerinden biri olmayı başarmıştır.

– Domates, sarımsak, maydanoz, kırmızı acı biber, kereviz,

– Soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Form Çorbasını Nereden ve Nasıl Sipariş Edebilirim?

Uygun fiyat ve güvenilir teslimat imkanları ile birlikte Ankara, Kastamonu, Konya, Ordu, Sivas, Malatya ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Form Çorbasını Avrupa’da Nerede Satılır?

En kısa sürede teslimat avantajları ile birlikte Almanya, Belçika, Amsterdam, Kanada, Norveç, Sırbistan, Polonya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme, kilo kontrol, diyet, diyet önerileri, farklı diyetler, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası, sebze çorbası, sebze yemeği, diyet çorbası, diyet yemeği, diyet ürünleri, santelife diyet çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.