PROSTONOR NASIL KULLANILIR?

Prostonor Nasıl Kullanılır?

Erkeklerin üreme sisteminde bulunan ve boyutu cevizi andıran salgı bezine prostat denir. İdrar torbasının tam altında bulunur. Prostat dediğimiz yerde meydana gelen rahatsızlık birçok erkeğin ortak problemleri arasındadır. Erkeklerde prostatın iltihaplanması ya da büyümesi gibi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Görülen bu rahatsızlık iyi huylu ya da kötü huylu olabilir.

prostonor-damla-en-uygun-fiyat

Özellikle ilerleyen yaşa bağlı olarak erkeklerde prostat hastalığı ortaya çıkabilir. Yaşın ilerlemesi ile beraber prostatta hormonal değişimler meydana gelebilir. Bu problemlerle karşılaşan erkekler için özel olarak üretilen Prostonor yardımcınız olabilir. Prostat rahatsızlığının belirtilerini en aza indirmeyi ve ortadan kaldırmayı amaçlayan bir prostat damlasıdır. Prostat rahatsızlığında bireyin kendisini test etmesi ve erken teşhis çok önemlidir. İdrarda yanma, sık sık idrara çıkma, sürekli idrara çıkma hissi, tuvalet yaparken üreme organında yanma hissi, uzun süreli kabız veya ishal olma durumu, cinsel isteğin zayıflaması gibi belirtileri olabilir.

Prostonor İçeriği; magnezyum, kabak çekirdeği, saw palmetto ve chaga mantarı bulunmaktadır. Prostonor prostat damlası meydana gelen bu belirtileri ortadan kaldırmayı, üreme organındaki iltihaplanmayı gidermeyi amaçlayan bir üründür. Prostonor, kasıktaki ağrıların, yanma ve karıncalanma hislerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir üründür.

prostat

Prostonor Nasıl Kullanılır?

Peki Prostonor nasıl kullanılır? Prostonor prostat damlası kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Prostonor sıvı formunda bir gıda takviyesidir.  1 su bardağı suya, su bardağının dörtte biri kadar yani 10 damla olacak şekilde prostonor damla ilave edilir. Ve karıştırılır. Gün içinde 2 defa tüketilmesi önerilir. Prostonor, prostat rahatsızlığının ilerlemesini durdurmaya yardımcı olarak cerrahi yöntemlere başvurmanızı önlemeyi amaçlar. Birçok erkek prostat rahatsızlığı için Prostonor kullanmayı tercih etmiştir.

 

UYARI: Prostat damlası Prostonor bir ilaç değildir. Prostat rahatsızlığının giderilmesine yardımcı bir gıda takviyesidir. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

prostonor nedir ne işe yarar, prostonor şikayetler, prostonor kullanımı, prostonor eczane, prostonor fiyatı ne kadar, prostonor damla ne işe yarar, prostonor kullananlar, prostonor gen tr