PRODERM GOLD KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Proderm Gold Kişisel Bakım Ürünleri

Vücudumuzun bakımını sağlarken saçımıza, cildimize, tenimize gereken özeni gösteririz. Ne kadar bakımlı ve temiz olursak sağlıklı olmamıza da destek vermiş oluruz.  Bazen her ne kadar dikkat etsek ve kişisel bakımımıza destek olsak da bazı problemlerle karşı karşıya kalabiliriz. Çevresel faktörler, genetik yapı gibi nedenlerin meydana getirdiği çeşitli problemler kişiyi oldukça rahatsız edebilir. Bunlara örnek olarak el ve ayak tırnağında çıkan mantarlar, topuk dikeni, cilt üzerinde meydana gelen akne ve sivilce, leke veya kırışıklıklar, cilt üzerindeki yağlanma, kuruma rahatsızlık sebebi olabilir.

Proderm Gold Kişisel Bakım Ürünleri bu rahatsızlıkları ortadan kaldırması amaçlanarak üretilmiştir. Proderm Gold ürünleri tamamen bitkisel ve doğaldır. Dıştan derinize yüzeysel olarak uygulayabileceğiniz kişisel bakım ürünleridir. Düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. Cildinizdeki problemin giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda da nem dengesini sağlayarak pürüzsüz görünüm elde etmesine destek verir. Peki Proderm Gold Kişisel Bakım ürünleri nelerdir?

  • Ayak Bakım Solüsyonu: Ayakta oluşmuş olan mantar ve ayak kokusunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Ayak terlemesine engel olarak koku oluşumunu önlemeye yardım eder.

  • Topuk Dikeni Losyonu: Topuk bölgesi temizlendikten sonra 7 dakika boyunca buz kompleksi uygulanılır daha sonra o bölgeye solüsyon sürülerek çorap giyilir. Sabaha kadar bu şekilde bekletilmelidir.

 

  • Topuk Dikeni Kremi: Ayak solüsyonu uyguladıktan sonraki aynı bölgeye krem sürülerek uygulama tamamlanır. İçeriği sayesinde topuk dikeninin daha az canınızı acıtmanıza ve düzenli kullanımda ağrının giderilmesine yardımcı olur.

UYARI: Proderm Gold kişisel bakım ürünleri bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Proderm Gold kişisel bakım ürünleri bir cilt bakım ürünleridir. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.