PRODERM GOLD HAMAM OTU YAĞI

Proderm Gold Hamam Otu Yağı

Her bayan kişisel bakımına özen göstermelidir. Bakımlı ve temiz bayanlar her zaman dikkat çekicidir. Saç, cilt, el ve ayak bakımı oldukça önemlidir. Bakımlı ve temiz olmak sağlık açısından da önemli ve gereklidir. Bakımlı olan bayanların özgüveni de daime daha fazladır. Kişisel bakımımız arasında yer alan epilasyonda oldukça önemlidir. Proderm Gold’un bitkisel ve doğal ürünlerden elde ettiği hamam otu yağ, epilasyon uygulamanızdan sonra cildinize sürebileceğiniz bir üründür.

Hamam otu yağı istenmeyen tüylere etki etmesi ile biliniyor. Kıl köklerini zayıflatmaya ve kalın kılları inceltmeye yardımcı olur. Cildi tahriş etmeden kıl köklerine nüfuz etmeye ve cildin beslenmesine yardımcı olur. Düzenli ve önerilen kullanımda tüylerde azalma hatta yok olmaya destek olabilir. Cilde sürüldükten sonra uzun süreli rahatlamaya yardımcıdır. Epilasyon sonrası temizlenen bölgeye uygulanması gerekiyor. Her uygulamada biraz daha kılların azalmasına ve zaman içinde yok olmasına yardımcı olur. Böylece zorlu epilasyon işlemlerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Her epilasyon uygulamasında çektiğiniz ağrı ve sancıya veda etmenize destek olur. Osmanlı döneminde de haremdeki kadınların epilasyon sonrasında hamamotu kullandıkları bilinmektedir. Türleri azaltmaya yardımcı olduğu gibi epilasyon sonrası uygulanan bölgeyi teni güzelleştirmeye de yardımcı olur.

Hamam Otu Yağı Kullanımı

Hamam Otu yağı epilasyon sonrası istenilen tüm bölgelere uygulanabilir. Haftada 3 kere uygulanacak ürün kür bitene kadar devamlı uygulanmalıdır. 2.epilasyon zamanı tüylerde azalma olmasına yardımcı olur. Hamamotu yağı düzenli ve önerilen kullanımda olumlu etkisini göstermeyi amaçlar.

UYARI: Proderm Gold hamam otu yağı bir ila. değildir. Tüy azaltmaya yardımcı bir kişisel bakım  ürünüdür. Herhangi bir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.  Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.