PRODERM GOLD GÜNEŞ BAKIM ÜRÜNLERİ

Proderm Gold Güneş Bakım Ürünleri

Zaman içinde cildimizde çeşitli sebeplerden dolayı oluşabilecek lekelerin bir diğer sebebi de güneşin zararlı ışınlarıdır. Eğer cildimiz güneş ışığına maruz kalacaksa mutlaka güneş kremi kullanmalıyız. Güneşin zararlı ışınları cilt üzerinde ciddi problemlere neden olabilir. Güneş ışığı; ciltte kızarmalar, yanıklar, su topamaları ya da alerjik tepkimelere neden olabilir. Saç, cilt, vücut ve kişisel bakımınızda kullanmanız için birden fazla ürün üretmiş olan Proderm Gold markası yaz aylarında kullanacağınız güneş bakım ürünlerini de ihmal etmemiştir. Tamamen bitkisel özlerden doğal olarak elde edilen Proderm Gold ürünleri gibi güneş bakım ürünleri de bitkisel özlerden elde edilmiştir. Proderm Gold güneş Bakım ürünleri; güneş yağı, havuç yağı ve kakao yağından oluşmaktadır. Yaz aylarında cildinizin kurumasına engel olmayı amaçlar. Aynı zamanda güneşte yanınca oluşan kızarıklık ve yanma hissini azaltmaya yardımcı olur. Kısa süre sonunda cildinizde istediğiniz bronzluğa ulaşmanıza destek verir. Proderm Gold Güneş Bakım ürünleri farklı etkileri sağlayan farklı ürünlerden oluşmaktadır.

  • Organik Güneş Yağı: İçeriği susam, havuç ve kakao yağından oluşan bir güneş kremidir. Kısa zamanda istediğiniz bronzluğa ulaşmanıza yardımcı olur.

  • Havuç Yağı: Saf havuç yağından elde edilen bir yağdır. Bronzlaşmanıza yardımcı olurken teninizi güneşin zararlı ışınlarından da korumayı amaçlayan bir üründür.
  • Kakao Yağı: Doğal olarak kakao yağından elde edilmiştir. Kullanıldığı andan itibaren etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür. Bronz bir cilde sahip olmanıza yardım eder. Ve cildinizin nemlenmesine destek sağlar.

 

UYARI: Proderm Gold güneş bakım ürünleri bir ilaç değildir. Güneşin zararlı ışınlarından korunmanızı sağlayan bakım ürünleridir. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Göz ile temas etmemelidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.