Pro Care Serum Kullanımı

Bay bayan herkesin ortak problemlerinden biridir saçlarda oluşan kepek. Saçta oluşan kepek kaşıntı yapması nedeniyle hem bizi rahatsız eder hemde kötü bir görüntü sergilememize neden olur. Özellikle koyu renk kıyafetleri giymek konusunda çekingen davrandıran kepeğin oluşmasında bazı sebepler vardır. Bu sebeplerin başında yanlış şampuan kullanmanız etkili olmuş olabilir. Saç yapınızın ve saç derinizin nasıl olduğunu bilerek ve bu yapıya uygun şampuan almanız saçlarda oluşan kepeği önlemeye yardımcı olabilir. Bunu dışında aşırı fön çektirmek ya da saç düzleştirmek , fazla jöle kullanılması, yetersiz saç temizliği, vücudun yeterli miktarda çinko alamaması, özellikle kuru ve sert havaların etkilemesi ve bunların dışında en önemli nedenlerden biride strestir. Bu görüntünün oluşmasını istemiyorsanız saçlarınızla çok oynamayarak kepek önleyici şampuanlar ya da saç kremleri uygulayarak kepek oluşumunu azaltabilirsiniz.

Pro Care Serum Nedir?

Belirli karışımların bir araya getirilmesi ile 50 ml. Şişede bulunan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin içerir.

Pro Care Kullanımı

Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde derahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yan Etki ve Uyarı

İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış pro care serum, bay bayan herkesin kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çorum, Bolu, İstanbul, Amasya, Rize ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Ukrayna, Slovakya, İzlanda, Litvanya, Hırvatistan, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, avrupa, saç dökülmesi, saç kıran

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak Pro Care Serum siparişi verebilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.