PRİMAL ŞAMPUAN NEDİR?

Saçlarımızın sağlığı hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Çünkü aynı zamanda da görsel olarak alımlı ve bakımlı görünmemizi sağlar. Zaman içerisinde kullanılan yanlış bakım ürünleri, kimyasal boyalar veya yapılan fönler ve kuaförlerin kullandığı tarak ve fırçalar saçlarımıza zarar verir. Bunlar gibi çeşitli nedenlerden dolayı saçlarımız yıpranır, kırılır hatta dökülmelere kadar gidebilir.

Bu zamana kadar saçlarınızın hakettiği bakımı sağlayamadıysanız Primal Şampuanı öneriyoruz. Primal Şampuan nedir? Saç problemi yaşayan kişilerin saçlarına gereken bakımı yapan takviye bir üründür. Saç çıkarıcı parafin içermeyen şampuandır.

Saçlarını kökten uza kadar onarmak isteyen insanlar için geliştirilen bir şampuandır. Saç çıkarıcı Primal şampuan saç dökülmesine karşı, saçlarınızın dökülmesine engel olmayı ve saçlarınızı güçlendirmeyi amaçlayan bir üründür. Saç çıkarıcı özelliği sayesinde dökülen saçlarınızın yerine zaman içinde yeniden saç çıkmasına yardımcı olur. Yıpranan saçlarınızı onararak eski sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Saç derisinde oluşan pullanma veya kepek gibi rahatsızlıklarınızı iyileştirmeyi amaçlayarak özel bir formül ile geliştirilmiştir. Kepek önleyici Primal Şampuan yeniden kepek oluşumunu engelleme özelliğine sahiptir. İnce, zayıf ve güçsüz olan saç tellerinizi kalınlaştırır ve güçlendirir. Düzenli kullanım sağlandığında saçlarınızın daha dolgun daha parlak ve daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Primal Şampuan, saçlarınızın kendi rengini muhafaza ederek  saçlarınızın erken beyazlaması gibi problemlerle karşılaşmanızı engeller.

Primal Şampuan İçeriği; Erkek ve kadınlar için özel olarak üretilmiş 2 farklı şampuandan oluşur. Vitamin P5 formülü ile üretilmiştir. İçeriğindeki Vitamin P sayesinde daha kolay taranmasını sağlar. Şampuanın saç derisine iyi bir şekilde nüfuz etmesini sağlar.

Primal Şampuan Kullanımı; Kullanımı oldukça kolaydır. Kolay durulanır. Islak saçınıza 5 dakika masaj yaparak uygulayınız. En az 5 dakika saçınızda beklettikten sonra bol su ile durulayınız.

UYARI: Gözle temasında bol su ile yıkayınız. Alerjik bir durumda doktorunuza başvurunuz. 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.