Orjin Krem 69 TLUntitled-1-1Bölgesel kas ağrıları, tutulmalar, eklem ağrıları ile ilgili sıkıntılarınıza yardımcı olabilecek olan Orjin krem, bir çok sıkıntıyı aşmanızda size destek olacak bir üründür. Bu krem ile birlikte kas ağrılarınızın, romatizma ağrılarınızın hafiflediğini farkedeceksiniz. İçeriğinde bulunan bitkisel özler sayesinde, doğal yöntemlerle vücudunuzda oluşan ağrıları gidermeye yardımcıdır ve çok etkilidir. Peki  nedir orjin krem, içeriğinde neler bulunur? Nasıl kullanılır, uygulanılır? Bu yazımızda orjin kremi yakından inceleyerek tüm bu sorulara cevap vermeye çabaladık.

Orjin Krem Nedir?

Orjin krem, kas ağrılarına, sızlamalara ve romatizma ağrılarına iyi geldiği bilinen bitkilerin özlerini  içeren ve bu ağrıların giderilmesine destek olan bir üründür. Krem şeklindedir ve içeriği %100 bitkiseldir. Bitki özlerinin mikro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilir. Bu sayede kasları rahatır ve gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı engellemede yardımcı etki gösterir.

İçindekiler

Nane yağı, kekik yağı, keklik üzüm yağı, susam yağı, emülgatörler.

Kreminin Kullanım Şekli

Orjin kremin kullanımı oldukça basit! Krem a ğrılı bölgeye hafif masaj yardımıyla, cilde iyice nüfuz etmesi sağlanarak sürülmelidir. Romatizmaya ve kireçlenmeye bağlı ağrılarda bir ay düzenli olarak sabah ve akşamları uygulanması tavsiye edilmektedir. Diğer ağrılarda sabah ve  akşam yedi gün boyunca uygulanması yeterli olur.  Haricen kullanılmalıdır. Kesinlikle yaralı ve yanık bölgelerde kullanılmamalıdır.

Orjinin Kullanıldığı Durumlar

Kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlik kaynaklı ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, boyun tutulması, adale ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları, romatizma ağrıları vb ağrılar.. Kısacası aklınıza gelebilecek tüm kas ve eklem ağrılarında bu üründen faydalanabilirsiniz.

Uyarı : Orjin krem hamile bayanlar ve emziren bayanlara önerilmemektedir.%100 bitkisel olan ürünümüzü geri kalan tüm bireyler güvenle ve rahatlıkla kullanabilir.canli

Üstelik Orjin Krem şimdi indirimde ve 69 tl’den satışta! Bu ürüne sahip olmak ve ağrılarınızdan kurtulmak için 7/24 aktif  sipariş hattını arayabilir, siparişinizi verebilirsiniz!