Omni Diyeti İle Güvende Zayıflayın

indir (1)Hızlı bir şekilde, mucize gibi kilo vermeyi kim istemez ki, üstelik yaklaşan bir düğünün veya senin için çok özel bir davetin varsa bu durum senin için büyük ve kaçırılmayacak bir fırsat olur öyle değil mi?

Ama şunu unutmamak da fayda var ki, hangi diyeti yaparsak yapalım doğru egzersizi bırakmamak da fayda var çünkü ancak bu durumda doğru bir şekilde zayıflayabiliriz.

Hızlı ve sağlıklı zayıflama konusunda çok güzel bir örnek olacak omni diyetiyle tanışmak size çok iyi gelecektir. Omni diyet hastalıklarla mücadele eden bir diyettir. Sebze ve meyve türü gıdalarla beyni uyanıp tutup, kasların ve organların yüksek kondisyonda çalışmasını sağlayan, yüksek kaliteli proteinleri birleştiren basit bir beslenme planıdır.

Omni hepsi demektir. Sağlıklı kaynaklardan gelen bütün besinlere ihtiyacınız vardır. Basit bilime dayalı bitkisel besinler ile yüksek kaliteli proteinlerin ideal oranından oluşan omni diyeti, enerjinizi yükseltmek, hastalık riskinizi düşürmek için idealdir.

Optimal bir sağlık programı olan bu mucizevi diyet, ikişer haftalık 3 aşamadan ve bunu takip eden bir takım planından oluşuyor. Omni diyetiyle, kilo vereceksiniz, kendinizi daha iyi hisse deksiniz,  gençleşeceksiniz, beyniniz daha iyi çalışacak, hastalıklardan korunacaksınız.

Omni diyetinin kısa örnek menüsü ise şöyle;

Kahvaltı:

Lahana salatası, taze kırmızı ve yeşilbiber, soğan, sarımsak

1 bardak şekersiz yeşil çay

Ara öğün:

Taze sebze veya meyve suyu

Öğle:

Büyük bir porsiyon, domates, salatalık, biber, soğan salatası

Ara öğün:

1 avuç kuru yemiş

Akşam:

Izgara pirzola, tatlı patates ve brokoli püresi