Nova TeaTox Detox Çayı Ne Kadar ve Nasıl Tüketilmeli?

Bazı sporlar vardır ki vücuttaki tüm kasların aynı anda çalışmasını sağlar bunlardan biride yüzmedir. Tüm sporların vücuda faydalı olduğunu biliriz fakat yüzme aynı anda tüm vücut kaslarını çalıştırarak fazla yağların yakılmasını yada yağların kasa çevrilmesini sağlar. Bunun için profesyonel yüzücü olmanıza gerek yok boyunuzu aşmayan suda belirli hareketler ve egzersizler yaparak yağların yakılmasını sağlayabilirsiniz. Fakat ısınmadan suda direk yapılan egzersizler kasların bir takım zarar ve zedelenmesine maruz kalabilir.  Bu yüzden öncelikle ısınma hareketlerini yaparak fazla yağlarınızı yakmak için suda en az yarım saat yüzmeniz veya egzersiz yapmanız gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayı Nedir?

Nova Teatox Detox çayı oldukça basit ve pratik hazırlaması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen Nova TeaTox Detox gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. Gönül rahatlığı ile içebileceğiniz içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 tane gündüz çayı ve 14 tane gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayını Ne Kadar ve Nasıl Tüketmeli?

Pratik hazırlanması düşünülerek ambalajlanmış olan Nova TeaTox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin.Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Sabah TeaTox Detox Çayı;  rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova TeaTox Detox Çayı’nı Kimler Kullanmamalı?

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir. Herhangi bir yan etkisi olmayan bu ürün ayrıca emziren bayanların kullanmaları içinde uygundur.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova Tea Tox Detox çayı en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Malatya, Burdur, Hatay, İstanbul, İzmir ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir hem de sipariş verebilirsiniz. Sipariş için aşağıdaki resme tıklayınız

nova-teatox-siparis

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Nova TeaTox Detox  Asyada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Gürcistan, Hindistan, İran, Güney Kore, İran, Azerbaycan, Suudi Arabistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova teatox, novateatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, kimler kullanabilir, nova teatox kimler kullanabilir, nova teatox içeriği, nova teatox hazırlanışı, teatox, nova teatox sipariş, nova teatox içerisindeki bitkiler, kampanya, nova teatox hakkında, siparis nova teatox nedir, teatox nedir

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.