Nano Thermal Gel İçeriği ve Kullanımı

Türk mutfağında çorbaların yeri farklıdır. Öğünlerin açılışı olan çorbalar aynı zamanda midemizi ana yemeklere hazırlayarak, hazmın da kolaylaşmasını sağlar. Bu nedenle diyet programı uygulayanların da mutlaka listelerinde çorba yer alır. İçerisindeki besinlerin hafif olması, çok yağlı ve tuzlu olmaması durumunda kalorisi neredeyse az denecek kadar azdır. Özellikle kremasız ve bol sebzeli yapılan çorbalar hem lezzeti ile hem az kalorisi ile diyet programlarınıza mutlaka girecektir. Balık, tavuk, fasülye, nohut gibi besinlerin eklenmesi ile yapılan bir çorba yemek öncesi içildiğinde kalorili olan ana yemeğin az tüketilmesine neden olur. Fakat çorba içerken yanında tüketilen ekmek miktarı önemlidir. Çorba sıvı olduğu için tam doymuşluk hissi vermediğinden ekmek yeme ihtiyacı hissettirir. Ekmeksiz çorbanızı tüketmeniz her zaman daha iyidir fakat ekmek tüketmeden içemem diyenlerdenseniz yanında ince 1 dilim ekmek tüketebilirsiniz.

Nano Thermal Gel Nedir?

İçerisinde belirli karışımlardan oluşan 8 ml.lik küçük serumlardan oluşmaktadır. Set halinde oluşan Nano Thermal Gel 15 adet gündüz serumu ve 15 adet gece serumu olmak üzere toplamda 30 adet serumdan meydana gelir. Bunun dışında gece ve gündüz serumlarının kullanılması için 2 adet damlalık bulunmaktadır. 1 set yani 30 serum 15 günlük kullanım içindir. Tavsiye edilen kullanım ise 45 gündür.

Nano Thermal Gel Nasıl Kullanılır?

Bacak, kalça, bel, karın, basen, kol ve kol altında kullanabileceğiniz gibi tüm promlemli bölgenizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Kullanım sırasına ve gününü göre dizilmiş olan serumlar gündüz serumu gündüz gece serumu ise yatmadan önce kullanılmaktadır. Kullanmadan önce serumu hafif çalkalayın ve problemli bölgeye parmak uçlarınızla 5 dakika kadar masaj yaparak cildinize yedirin. Kullandıktan sonra herhangi bir yere temas etmeyin ve mutlaka ellerinizi yıkayın.

Nano Thermal Gel Kimler Kullanabilir?

Dermatolojik olarak test edilmiş olup bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği nano thermal gel, hassas cilde sahip, varis problemi olan ve kılcal damarları belirgin olan kişilerin kullanması tavsiye edilmemektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin ortamda muhafaza edebilirsiniz.

Nano Thermal Gel Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Edirne, Kırıkkale, Kayseri, Muğla, Kars, Çankırı ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Nano Thermal Gel, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nano Thermal Gel Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Litvanya, Polonya, Norveç, İngiltere, İspanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
nano thermal, nano termal, jel, nano termal jel, nano thermal gel, sipariş, ödeme, kampanya, nasıl kullanılır, nano thermal gel nasıl kullanılır, nano thermal gel seti, nano thermal gel içeriği, nano thermal gel yan etkisi, nano thermal gel kimler kullanabilir, bölgesel yağlanma, kargo, avrupa, avrupa sipariş, nano thermal gel avrupa, avrupa order, nano thermal gel kampanya, nano thermal gel ne kadar

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa zamanda Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 2 Adet ve daha fazla alımlarınızda termal kemer hediyesi ve ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.