Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti Nedir?

Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti, içinde bulunan ürünlerle egzersiz ve beslenme programlarıyla boy uzatmaya yarar. Manyetik  Refleksolojik Boy Uzatma Seti kan dolaşımını düzenlemeye, vücudun toksinlerden arındırılmasına, endorfin hormonunun üretilmesine, bağışıklık sistemini uyararak hastalıklara karşı korumaya ,adet sancılarının giderilmesine, yürüme bozukluklarının giderilmesine, sindirim ve mide rahatsızlıklarının önlenmesine, stres, eklem ağrıları ve hatta kabızlığın giderilmesine yardımcı olur.

Boy uzatma konusunda uzman olan Esat Başaran Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti‘nin boy uzatma konusunda faydalı olduğunu söylüyor. İçeriği sayesinde büyüme hormonunu harekete geçirerek boy uzama konusunda başarılı olacağını söylüyor. Avrupalı uzmanlardan olan Edzard Ernst Refleksoloji yöntemiyle boy uzatılabileceğini, boy uzamasının tamamıyla genetik olmadığını söylüyor.

Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti’nin İçeriği

Manyetik Refleksolojik Ayak Tabanlığı Nedir?

Ayak tabanlarında  bulunan sinir baskı noktaları sayesinde hipofizi tetikler. Hipofiz de büyüme hormonu olan growth hormonunun salgılanmasını sağlar. Growth hormonu metabolizmayı harekete geçirerek doğal büyüme sürecinin hızlanması sağlamış olur.

 

Propolis Nedir?

Arıların; bitkinin sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir ürünüdür. Kovandaki mikropları yok etmek ve ar sağlığını korumak için kullanılır. Yapısı ile büyüme için vücuda destek olması amacıyla setin içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudu hastalıklara karşı korur. Mikroptan arındırıcı ve bakteri üremesini durdurucu etkisi vardır.

 

 

 

Boy Uzama Egzersizleri Ve Dvd Programı

Sporun boy uzama üzerinde etkisi bilinen bir gerçektir. Spor eğitmenleri tarafından özel olarak hazırlanan Dvd setinde etkili boy uzama hareketleri sergilenmektedir. Ürün kullanıcılarının ev ortamında çok rahat bir şekilde uygulayabileceği hareketlerdir. İki günde bir 20 dakika yapılması yeterlidir.

 

Beslenme Programı Nedir?

Boy uzatma sürecini desteklemek amacıyla hazırlanmıştır. Boy uzamasına katkı sağlayacak protein, karbonhidrat gibi besin gruplarının doğru şekilde ve zamanda tüketilmesi için uygulanmalıdır.

 

 

 

 

Uyku Programı Nedir?

Melatonin hormonu ışıksız ortamda gece 00:00-03:00  arasında salgılanmaktadır. Uyku düzeni ayarlaması yapılarak melatonin hormonu salgısını arttırmak amacıyla kullanılmaktadır.

 

 

Manyetik Refleksolojik Boy Uzatma Seti Nasıl Kullanılır?

Tabanlıkları, ayakkabınıza uygun şekilde kesin ve iç kısmına yerleştirin. Ortalama günde 1 saat kullanmanız yeterlidir. Propolisi 1 bardak su veya meyve suyu içerisine 10 damla damlatınız. Günde 1 kez kullanmanız yeterlidir. Spor egzersizlerinizi iki günde bir 20 dakika evinizde uygulamanız yeterlidir. Verilen beslenme ve uyku programlarını bilinçli şekilde uygulayınız.  Setimizi, kalp pili kullanan kişiler ve hamilelere önermiyoruz.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.