LİPOTER NASIL KULLANILIR?

Lipoter Nasıl Kullanılır?

Terleme, birçok insanın rahatsızlık duyduğu bir problemdir. Hormonlara bağlı olarak bazı insanlar daha yoğun terlerken bazı insanlarda normal seviyede terlerler. Fakat bazen terleme problemi el, ayak ve koltuk altı bölgelerinde kıyafetinizden belli olarak ya da kokuya sebep olarak sizi daha da rahatsız edebilir. Terlemenin aşırı olma durumu hiperhidrozdur. Aşırı terleme cerrahi tedavi ile de sonuçlanabilir.

Terleme probleminizde size destek olan Lipoter ter önlemeye yardımcı solüsyondur. Lipozom teknolojisi ile üretilen Lipoter özel içeriği sayesinde terlemenize son vermeyi amaçlıyor. Aşırı terleyen ve bundan rahatsızlık duyan insanlar kendi çevrelerinden de uzak durabilirler. Bazen bu terleme problemi sizi rahatsız ettiği gibi çevrenizdekileri de rahatsız edebilir. Lipoter böyle bir sorunla karşı karşıya kalmamanızı amaçlıyor. Lipoter solüsyon bakteri ve mantarların sebep olduğu kötü kokuyu da önlemeye yardımcı olur. Aşırı terlemeye karşı düzenli kullanımda uygulanılan bölgede etkili bir şekilde kuruluk sağlamaya yardımcı oluyor. Peki Lipoter nasıl kullanılır?  Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

 

 

Lipoter Kullanımı Nasıldır?

  • Lipoter kullanımı; el, ayak ve koltuk altı için uygundur.
  • Lipoter solüsyon formundadır.
  • Öncelikle Lipoter uygulanacak bölge temizlenip kurutulmalıdır.
  • Uygulanacak bölgeye yeteri miktarda uygulanmalıdır.
  • Lipoter ter önlemeye yardımcı gece yatmadan önce uygulanmalıdır.
  • Ertesi gün Lipoter uygulanan bölgeyi temizleyiniz.
  • Terleme durumu azaldığında haftada 1 veya 2 defa uygulanabilir.

Lipoter ter önlemeye yardımcı gün içinde kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olur. Sosyal çevreden uzak kalmanıza gerek kalmadan özgürce hareket etmenize destek olur. Kötü kokuyu engellemeye yardımcıdır.

UYARI: Lipoter bir ilaç değildir. Ter önlemeye yardımcı olan bir üründür. Cilt üzerinde tahriş olan bölgeye uygulanmamalıdır. Hamile ve emzirenlerin kullanması tavsiye edilmez.  Ateşle yaklaşmayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.