LİPO GEL NASIL KULLANILIR?

Kolay kilo veremeyen  insanların metabolizması zor çalışır. Metabolizması zor çalışan insanların aldığı kaloriler kiloya çabuk dönüşür. Bu durum insanları fizyolojik olarak etkilediği gibi psikolojik olarak da etkiler. Özellikle bel,basen ve bacaklardaki yağlanmaların yakımı oldukça zordur.

Her ne kadar diyette yapılsa egzersiz hareketleri de yapılsa metabolizması zor çalışan kişiler kilo veremedikleri için başka yöntemlerde kilolarından kurtulabilmenin yollarını ararlar. Lipo Gel‘in fazla kilolardan kurtulabilmeniz için sunduğu kolay, pratik ve etkili olması özelliği ile veremediğiniz kilolarınızdan kurtulmanız mümkündür. Veremediğiniz kilolarınız yüzünden bıçak altına yatmanız gerekmiyor. Ya da kilolardan kurtulmak uğruna çeşitli zayıflama hapları kullanmanıza gerek yok. Lipo Gel’in bel inceltici jel olma özelliği sayesinde siz uyurken bile yağ yakımınızı gerçekleştirerek fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlar. Peki Lipo Gel nasıl kullanılır? Lipo Gel kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Uygulayacağınız bölgeye yetecek miktarda jelden alarak elinizle uyguluyorsunuz. Eğer derinize iyi bir şekilde nüfuz etmesini istiyorsanız elinizle masaj yaparak uygulamanızı tavsiye ederiz. Lipo Gel  zayıflama jeli 2 seans kullanılan bir üründür. Yani birinci seans sabah ve ikinci seans gece yatmadan önce olmak üzere yağlı bölgeye uygulanır. Gece sürülme sebebi siz uyurken dahi yağ yakımına yardımcı olmasıdır. 12 saate boyunca yağ yakımınıza yardımcı olur ve deri yoluyla dışarı atılmasını sağlar.

Lipo Gel yağ yakan micro tanecikli yapıya sahip olması nedeniyle yağ yakımını sağlar Lipo Gel liposuction jelidir. 6 bölgede etkilidir. Yüz, kol, bacak, karın, göğüs ve basen bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Lipo Gel özel formülü ile kolay bir şekilde yağ yakımınıza yardımcı oluyor.

UYARI: Lipo Gel’i sürdükten sonra açık rengi kıyafetler giymeyiniz. Giysinin renginde değişiklik olmasın sebep olabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.