Limon Diyetiyle Hızlı Kilo Verin

Kış gelince insanlar nasıl olsa deniz mevsimi değil deyip kendini bırakır. Hiç anlam verilmeyen bir durum belki de. Sağlıklı beslenme mevsimsel bir olgu değil bir yaşam tarzıdır. Ama çok önemli bir durum ya da vermeniz gereken acil kilolar vardır ya da fazlalıklar o halde yapmanız gereken bir uzman eşliğinde sağlıklı bir hızlı kilo verme diyetidir.

imagesSadece yediklerinize dikkat edip yağlı yiyeceklerden uzak kalıp ve ufak bir egzersizle bu işi çözebilirsiniz aslında ama illa da çok acelem var uzmana başvurmaya da vaktim yok diyorsanız işte size hem hızlı hem sağlıklı bir diyet olan limon diyeti. Limon hem kilo vermenizi sağlayacak kilo vermek istiyorsanız haftada 7 bin kalori az almalısınız yani her gün bin kaloriyle vedalaşmalısınız. Limon vücudun su tutmasını sağlayıp başta selülit olmak üzere pek çok şeye iyi geliyor

Limon diyetinde; detoksla başlıyoruz sabah 7.30 da bir bardak limonata, yarım saat sonra kahvaltı burada meyve salatası veya meyveli yoğurtla karıştırılmış taze meyveler tercih edilmelidir.

Ara öğün olarak yine bir bardak limonata ve bir muz yiyin

Öğle yemeğinde limon, hakiki zeytinyağı ve soslanmış fasulye ya da mercimek salatası yiyebilirsiniz.

Ara öğün olarak yine bir bardak limonata için

Akşam yemeği için bolca limon sıkılmış ızgara balık ve buharda pişirilmiş sebze

Yatmadan 1 saat kadar önce bir bardak ılık limonata içmeyi unutmayın