LAVANTA BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Akdeniz’in taşlık, dağlık ve güneşli bölgelerine özgü bir bitkidir. Genellikle dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Lavanta mavi ve mor renki çiçekleri ile güzel hoş bir kokuya sahiptir. Bahçe bitkisi, dekoratif amaçlı ya da bahçe bitkisi olarak kullanılan lavanta çiçeği aynı zamanda çayı yapılarak tüketilmektedir.

 

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) lavanta çiçeği çayı uykusuzluğu gidermeye yardımcı olmaktadır.  Sakinlik ve dinginlik vermeye destek olur. Soğuk algınlığının iyileşmesine yardımcı olur. Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) solunum yollarının rahatlamasına destek verir. Terlemenin artmasına yardım eder. Migren nedeni ile oluşan baş ağrısının dindirilmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Kabızlık ve ishal rahatsızlığının giderilmesine yardım eder. Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs), lavanta çiçeği etkili bir antioksidan olmasının yanı sıra A ve c vitaminleri açısından da oldukça zengindir.

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 20 adet Lavanta Bitki Çayı bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içine 1 adet Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çay atılır ve 1 2 dakika boyunca demlenmesi beklendikten sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmesi önerilir. Önerilen doz ve kullanım dışına çıkılmamalıdır.

UYARI: Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Lavanta Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) citki çayıdır. Emziren ve hamile bayanların doktoruna danışarak kullanması önerilir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.