Kişiye özel gelin ayakkabısı arayanlara

Düğüne hazırlanırken gelinlerin gelinlik seçmek kadar zorlandığı şeylerden biridir doğru ve güzel ayakkabıyı bulmak. Bembeyaz gelinliğinizin altında size özel ve farklı duracak bir ayakkabı hayaliyle dükkân dükkân gezer durursunuz.

37 NUMARA Kadıköy Caddebostan‘daki tek şubesinde gelinlere kendini özel hissettirmek için her hizmeti veriyor. Hatta gelin ayakkabınızı istediğiniz gibi şekillendirme şansını da size fazlasıyla tanıyor. Nasıl mı?

Önce istediğiniz topuk yüksekliğinde ve ayağınızın rahat ettiği kalıpta bir ayakkabıyı seçmekle işe başlıyorsunuz. Daha sonra ise firmanın kendine özel tasarımcılarının yarattığı birbirinden güzel motiflere bakmaya başlıyorsunuz. Dikkat! Bu aşamada renklerin ve desenlerin güzelliği başınızı döndürebilir.

Eğer ‘Ben İstanbul’da değilim, ne yapacağım?‘ diye düşünüyorsanız sizin için de tüm bu hizmetleri alabileceğiniz bir internet sitesi düşünülmüş: http://www.37numara.com/

Bu internet sitesinde gelinlere özel hazırlanmış sayfaya bakıp dilediğiniz ayakkabının siparişini verebilirsiniz. Mağaza yetkilileriyle iletişime geçerek de kafanızdaki tüm soruları ortadan kaldırabilirsiniz.