KEKİKLİ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Bahçe ekimine uygun olan kekik bitkisi, leylak rengi ya da pembe çiçekler açan hoş bir kokusu olan bir bitkidir. Kekik özellikle yemeklerde kullanılan bir bitkidir. Sebze ve et yemeklerinde baharat olarak kullanılmaktadır. Kekik bitkisi çayı yapılarak da tüketilmektedir.

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) hazımsızlık gidermeye yardımcı bir çaydır. Ağız içi yaralarının giderilmesinde kullanılır. Boğaz ağrısının iyileştirilmesine yardımcıdır. Romatizma ağrılarının giderilmesine yardım eder. Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) romatizma ağrılarının iyileşmesine destek verir. Baş ağrısının yatıştırılmasına yardım eder. Kekik bitkisi aynı zamanda ağız gargarası olarak da kullanılmaktadır. Hazmı kolaylaştırdığı için gazı alır ve şişkinliğin giderilmesine yardım eder. Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) diş eti rahatsızlığının iyileşmesine yardımcı olur. Öksürüğün giderilmesine yardım eder.

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) antioksidan olma özelliği taşımaktadır. Tamamen bitkisel ve doğal bir içeriğe sahip olan, kekik bitkisinden elde dilen bir bitki çayıdır.

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 42 adet kekikli bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içine 1 adet Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlendikten sonra tüketilir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmelidir.

UYARI: Kekikli Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.