KARABAŞOTU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ ÇAY SÜZEN POŞET (NURS)

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs)

Akdeniz bölgesinde yetişen ısırgan otu Fransız lavantası olarak da bilinmektedir. Çiçekleri pembe ve mor arasında bir renktir. Diğer tüm bitkiler gibi şifalı bir bitkidir. Özellikle kan dolaşımının düzene girmesinde yardımcı olması için kullanılan bir bitkidir.

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) doğal ve bitkisel olarak üretilmiştir. Hafızanın güçlenmesine yardımcı olur. Damar tıkanıklıklarının giderilmesine destek verir. Sinirleri yatıştırarak sakinleşmeye yardımcı olur. Karabaşotu Bitki Çayı idrar yolu enfeksiyonu gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olması amacı ile tüketilebilir. Sigara tüketen insanların sigarayı bırakmasına yardımcı olur. Isırganın otu çayının genel olarak enfeksiyonlara iyi geldiği söylenmektedir. Ciltte çıkan yaraların iyileşmesine yardımcı olur.  Rahatlatıcı ve kas gevşetmeye yardımcı olma özelliği vardır.

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) antioksidan bakımından zengin olan karabaşotundan tamamen doğal ve bitkisel olarak üretilmiştir.

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) bir kutu içerisinde 20 adet süzen poşet  Karabaşotu Bitki Çayı bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) çayı atılır ve demlenmesi beklenir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir. Önerilen kullanım ve dozu aşılmamalıdır.

UYARI: Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastaşlık tedavisinde kullanılmaz. Karabaşotu Bitki Çayı 20’li Çay Süzen Poşet (Nurs) bir bitkısel çaydır. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.