KAKULE DAMLASI NEDİR? NASIL KULLANILIR?

KAKULE DAMLASI NEDİR?

İnsanların sıklıkla yaptığı fast food tüketimi vücut için çok fazla zararlı. Besin dengesi olmadan vücuda giren minerallerin, orantısız yağ dağılımı vücut için aşırı derecede zararlıdır. Sadece fast food tüketmek vücuda zararlı değil, düzensiz beslenmek, hareketsizlik, sağlıksız beslenmek gibi etkenler vücudun dengesi için problem açar ve aşırı kilo dediğimiz olay gerçekleşir. Çoğu zaman diyet ve spor yaptığımız halde kilo veremeyebiliyoruz. İşte tam bu sırada Kakule damla size yardımcı oluyor. Kakule  içeriğinde ki vitamin ve mineraller sayesinde vücut dengesi koruyor ve sindirim sistemini hızlandırıyor.

Kakule damla içeriği:

Kakule damlası kakule bitkisinin özünden elde edilen doğal bir bitkidir.

Kakule damla kullanımı:

Kakule damlası çay veya kahve gibi günlük tüketim içeceklerine 5-10 damla ile yağ yakımını ve kilo kaybını hızlandırabilirsiniz. Kakule damlası, kabızlık sorunu ve gaz problemi yaşayanlar için en etkili doğal karışımdır. Bu şifalı bitki, mide için de oldukça faydalıdır.

UYARI: Kakule damla ilaç değildir, bitkisel üründür. İçerisinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin kullanması önerilmez, alerjik durumda doktora başvurunuz. Hamile ve emziren kadınların doktora başvurup almasını öneririz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

kakule damla, kakule, kakule damla nedir, kakule damla nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.