İsveç Şurubunu Kimler Kullanabilir? Kimler Kullanamaz?

Uzun ve sağlıklı bir şekilde yaşamak hepimizin hayalidir. Ancak sağlıklı yaşam sürebilmek için hayatımız boyunca bazı hususlarda biraz dikkatli davranmamız gerekmektedir. Birçok hususa bağlı olan sağlıklı yaşam kurallarından biride spor ve egzersiz yapmaktır. Yapılan araştırmalara dayalı bir bilgi olarak, egzersiz yapan insanların yapmayanlara göre daha uzun yaşadığı söylenmektedir. Yine bu araştırmalara dayalı olarak düzenli fiziksel aktivite yapmanın kalp hastalığı, felç, diyabet, depresyon ve bazı kanser türleri riskini azaltmaya yardımcı olduğu söylenmektedir. Günde on dakika sıkı bir egzersiz iyi olabilir, haftalık olarak yaklaşık iki buçuk saat egzersiz yapmak ise gayet faydalı olacaktır. Bunun dışında kilo kontrolü sağlamanıza da yardımcı olan egzersiz sağlıklı bir yaşam konusunda bizlere yardımcı olmaktadır.

500

İsveç Şurubu Nedir?

İsveç iksiri olarak da bilinen İsveç şurubu, Türkiye’de birçok ünlünün gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür. Hem bakanlık onaylı hem de orijinal olması nedeniyle kişilerin güvenini kazarak satın almalarına neden olan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiştir. İçeriğinin doğal bitkilerden oluşması nedeniyle kişilerin güvenle kullanmasına neden olan İsveç şurubu bu nedenle son zamanlarda en çok satın alınan ürünler arasına girmeyi başarmış bir üründür.

İsveç Şurubunun İçeriği Doğal mı?

İsveç şurubu içeriği: Farklı özelliklere sahip ve doğada bulunan çeşitli bitkilerin hem özünden hem de köklerinden meydana gelen İsveç şurubu aynı zamanda yoğun yani şurup kıvamına sahip olan bir üründür. Bunun dışında İsveç şurubu içerisinde bulunan doğal bitkiler ise şöyledir;

* 10 gr sarısabır,

* 9 gr ravent kökü,

* 7 gr mirra,

* 5,5 gr cedvar,

* 3,5 gr centiyane,

* 2 gr domuz dikeni,

* 6,5 gr melekotu kökü,

* 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli ve doğal bitki ve bitki kökleri bulunmaktadır.

İsveç Şurubunun Kullanım Şekilleri

2 farklı kullanım şekline sahip olan İsveç şurubu hem gargara hem de kompres kullanımına uygun bir üründür. Gargara kullanımı için bir miktar isveç şurubu ile ağzınızı çalkalarken kompres yapmak içinse; kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-3 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır.

İsveç Şurubunu Kimler Kullanabilir?

Özellikle doğal, bakanlık onaylı ve faturalı ürün olması nedeniyle kişilerin tercihleri arasına girmeyi başaran maurers İsveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür isveç şurubu yorumlar. Ancak İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubu Türkiye’de Nerede Satılır?

En uygun fiyat ve hızlı gönderim imkanları ile birlikte ile birlikte Ankara, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Ordu, Sinop, Antalya, Artvin, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, isveç iksiri nedir, isveç iksiri nasıl kullanılır, isveç iksiri nerede satılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.