Hızlı ve Etkili Bölgesel Zayıflama Yöntemi

basenlerden kurtulmaBazen kilolarımız dan kurtulduğumuzu düşünürüz ve bazı belli başlı bölgelerde muhteşem sonuçlar alabiliriz. Fakat bölge bölge zayıflamayan yerler için ise sonuç biraz daha üzücü olabilir. Çünkü özellikle basen ve karın bölgeleri hemen reaksiyon göstermeyen yağ bölgeleridir. Buralarda ki kiloların verilmesi biraz zaman alabilir. Diğer istediğiniz bölgelerde zayıflama gerçekleşti, kilolarınızdan kurtuldunuz, mutlusunuz fakat belli bölgeler de kilo fazlalığı devam ettiğini mi düşünüyorsunuz? Bu yazı sizler için çok faydalı olacak bilgilere sahiptir.

Öncelikle kilo bulunan bölgeyi çalıştıracak ve yağların erimesinde yardımcı olacak pratik egzersiz hareketlerini araştırmalıyız. Çünkü yiyecek veya diyet takviyesinden önce tüm vücudun zayıflamasına yönelik değil bölgesel zayıflamaya yönelik bir çalışma yapacağımız için bölge bölge egzersizler yaparak belirlenen bölgeyi kısa süre içerisinde zayıflatabiliriz.

Seçtiğiniz hareketi gündelik olarak sürekli ve düzenli yapmanızda fayda var. Genellikle basen ve karın bölgesi olduğu için koşu ve mekik, sağa sola eğilme gibi küçük egzersiz hareketleri ile diyet programınızı destekleyeceksiniz.

Karın ve basen bölgelerinde ki fazla kilolardan kurtulmak için sadece spor veya egzersiz yapmak yeterli olmayacaktır. Ayrıca bu programlarınızı destekleyici besinler tüketerek te hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlayabilir. Tüketeceğiniz enerji verici ve yağ yakıcı besinler sayesinde kısa süre de bölgesel zayıflamanın evresini tamamlamış olacaksınız. Özellikle Havuç ve maydanoz tüketimi ile protein ihtiyacınızı ve yağ yakıcı mineral ihtiyacınızı karşılayabilir, kısa süre içerisinde zayıflayabilirsiniz.