Gold Slim Kavitasyon Cihaz Siparişi Nasıl Verilir?

Özellikle bölgesel yağlanmalar bizi oldukça rahatsız eder. Türk erkekleri göbeklerinden şikayetçi olurken Türk bayanlarının şikayeti ise basen ve kalçada oluşan fazla yağlanmadır. Özellikle hareketsiz yaşama bağlı oluşan bölgesel yağlanmanın oluşmasında ki nedenlerden biride spor yapmamaktır. Her ne kadar sporun kilo verme üzerinde etkileri olduğunu bilsek de uygulama konusunda ne yazık ki o kadar başarılı değiliz. Spor yapmak sadece bölgesel yağlanmaların ve fazla kiloların ortadan kalkmasını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve dinç görünmek açısından oldukça önemlidir. Özellikle diyetinde başarılı olan ve fazla kilo kayıpları yaşayan kişilerin vücutlarında sarkmalar ve yırtılmalar meydana gelmektedir. Fakat diyet ile birlikte yapılan spor vücutta oluşabilecek bu problemlerin önüne geçerek vücudun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle hem diyet yapanlar için hemde sağlıklı bir vücuda sahip olmak isteyenler için günlük spor, egzersiz ya da yürüyüşlerin yapılması oldukça önemlidir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nedir?

Çoklu bölgelerde kullanım için uygun olan Gold Slim Kavitasyon cihazını, bel, karın bölgesi, basen, bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazının Kullanımı

Oldukça basit kullanım özelliklerine sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

  1. Mod: Ultrasonik ve İnfrared Modu

Uygulama yapmadan önce uygulama yapmak istediğiniz bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

  1. Mod: Mikro Akım Modu

İlk olarak uygulama yapılacak bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

  1. Mod: İnfrared Modu

Uygulama işleminden önce o bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çanakkale, Mardin, Uşak, Denizli, Trabzon, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir, diyet ve spor

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.