GOJİ DİYETİ NEDİR?

Sınırsız ve birbirinden farklı meyvelerin doğal şif kaynağı olduğunu biliyoruz. Bunlardan bir tanesi de son zamanlarda oldukça ön planda olan ve tüketilen Goji meyvesi. Esas yetiştirilme yeri Tibet olan Goji Berry anavatanındaki adıyla mutluluk meyvesinin, araştırmalara göre birden fazla faydası olduğu kanıtlanmıştır.

Goji Berry kanı temizliyor ve aynı zamanda kolestrolü de düşürüyor. Tibet’te yüzlerce yıl boyunca böbrek ve karaciğer tedavisinde kullanılmıştır. Goji berry meyvesi gençlik hormonu da salgılıyor. Uyku düzensizliğini giderdiği gibi hafızayı güçlendiriyor. Genç ve diri görünmenizi sağlar. Peki son zamanlarda sıkça uygulanan Goji diyeti nedir? Goji meyvesinin özellikleri arasında vücuttaki yağ oranını azaltması da yer alıyor. Bu sebepler yediğiniz kalorili yiyecekler sebebiyle vücutta oluşan yağlanmaların yakımını sağlamaya yardımcı oluyor. Goji berry içerdiği mineral ve vitaminler bakımından sağlıklıdır. O yüzden sıkça tercih edilen diyetler arasında ilk sıralarda yerini alır. Fakat belirtmek gerekirse uygulanılan diyet her ne olursa olsun tek başına etki etmez. Uygulanılan diyetin yanında mutlaka egzersiz hareketleri ve spor yapmak gerekiyor. Eğer gün içinde spor salonlarına ayıracak vaktiniz yoksa en azından akşam yemeklerinizden sonra 1 saat yürümeniz gerekiyor. Kalorisi yüksek besinlerden uzak durmanızda fayda var

Goji berry diyeti yaparken, kurutulmuş olarak satılan goji meyvesini isterseniz kuru meyve şeklinde isterseniz yoğurt gibi gıdalara karıştırarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda goji berrynin kolay ve rahat kullanılması açısından toz hali de satılır. Toz olarak satılan goji berry diyet çayı olarak içilir. Kilo kontrolü sağlarken çoğumuz uyguladığımız diyetin devamlılığını sağlayamıyoruz fakat bazı diyetler uygulanış açısından pratiktir. Goji berry mucizevi mutluluk meyvesi kilo kontrolü sağlamanızda yardımcı oluyor. Uyguladığınız diyeti düzenli bir şekilde ve sabırla uygularsanız etkisini göreceksinizdir. Aksi taktirde yarım bırakılan diyetler sonunda verdiğiniz kiloları geri almanız gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.