GOJİ DİET SETİ NEDİR?

Birçoğumuz kilo kontrolü sağlamak isterken takviye gıdalar kullanmaya başvurabiliyoruz. Fakat takviye gıdalar konusunda dikkat edilmesi gereken bir şey var ise o da kullandığımız gıdaların bitkisel olmasına özen göstermemiz gerektiğidir. Piyasadaki çoğu gıda takviyesi kimyasaldır. Ve bunlar insan sağlığına zararlı olabilir.

Kilo kontrolü sağlamanızda sizde destek sağlayacak olan Goji Diet bitkisel içeriğe sahip bir gıda takviyesidir. Son zamanlarda Goji meyvesinin kilo kontrolü sağlamadaki etkisi herkes tarafından biliniyor. İlk olarak Tibet’te yetişmişti. Ve olumlu etkileri sayesinde birçok insan tarafından tüketilmeye başlamıştır. Goji berrynin en bilindik etkileri arasında kilo kontrolü sağlamada yardımcı oluşu geliyor. Goji Diet seti nedir? Goji diet seti; Goji Diet toz ve Goji Diet çayından oluşan settir. C vitamini olan goji beryy meyvesinden üretilen Goji Diet, forma kavuşmanıza ve fit görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.Mucizevi meyve goji berry mutluluk meyvesi olarak da biliniyor. Bu etkileri göz önüne alınarak tamamen doğal bitki özleri ile oluşturulan Goji Diet seti,  özel formülü sayesinde kilo kontrolü sağlarken en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor.

Goji Diet Seti İçeriği;  Diet çay; çilek ekstratı, funda, akideden otu, yeşil çay, mate, biberiye bulunmaktadır. Diet toz; ıcarnitine, c vitamini, goji berry, b6 vitamini, çilek ekstratı ve sodyum bi karbonat bulunmaktadır.

Goji Diet Seti Kullanımı: Goji dieti, goji Diet çay ve Goji Diet toz olmak üzere iki üründen oluşur. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Çay poşet çay formundadır. Sıcak su suya 1 adet goji poşet çayı atarak demleyiniz. Goji diet çayın şekersiz tüketilmesi önerilir. Goji Diet toz kullanımı ise; isterseniz yoğurtla karıştırarak yiyebilirsiniz. İsterseniz de 1 bardak su içine 1 kaşık goji diet toz katarak karıştırıp 2 dakika sonra içebilirsiniz. Gün içerisinde bol su tüketmeye özen gösteriniz.

UYARI: Goji Diet set ilaç değildir. Bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki özlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.