Goji Berry Nedir?

Toplum olarak çağımızın en büyük sorunlardan biride fazla kilolardan kaynaklı olan obezite hastalığı olmuştur. Kimi zaman myanlış beslenme alışkanlıklarına, kimi zaman ise genetik nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan fazla kilolar aynı zaman da farklı hastalıklar ile karşılaşmamıza neden olmuştur. Bu nedenle fazla kilolar ve buna bağlı olarak ortaya çıkan obezite hastalığı çağımızda birçok toplumda tehlikeli hastalıklardan biridir. Ancak bu durum karşısında önlem almanız imkansız olmamıştır. Fazla kilolardan kurtulmanın ilk akla gelen yöntemi ise herzaman diyet yapmak olmuştur. Ancak diyet yapmak konusunda yeteri kadar başarılı olamayan kişiler bu nedenle kilo veremediklerini itiraf etmişlerdir. Özellikle aç kalma korkusundan ötürü diyet yapmayı erteleyen kişiler bu nedenle kilo verememişlerdir. Ancak diyet yapmanın amacı aç kalmanızdan daha sağlıklı ve düşük kaloriye sahip besinleri daha düzenli tüketmenizden ibarettir.

Goji Berry Meyvesi Hakkında

Asırlardır şifa kaynağı olarak birçok toplum tarafından ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride kurt üzümü yani Goji Berry olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry Meyvesinin İçeriği Nelerden Oluşur?

Birçok özelliğe sahip olması nedeniyle şifa kaynağı olarak anılan Goji berry aynı zamanda içerisinde birçok değerli kaynağı bulunduran bir meyvedir. İçerisinde bulunan değerler ise şöyledir;

** Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

** Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

** B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

** C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

** Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Meyvesi Ne Kadar Tüketilmeli?

Çok fazla kişi tarafından uzun süredir tüketilen Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle kişilerin güvenle tüketmesine neden olmuş ve satışları giderek daha da artan kişiler tarafından sevilerek tüketilen bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Meyvesi Nerede Satılır?

Kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Malatya, Eskişehir, Isparta, Yozgat, Mardin, İzmir, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Meyvesi Avrupa’da Nerede Satılır?

Yurt dışındaki tüm ülkere en kısa sürede teslimat avantajı ile birlikte Almanya, Berlin, Kopenhag, İsviçre, Paris, Lüksemburg, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.