Fresh Tea İçinde Bulunan Bitkiler Nelerdir?

Sayısız zararının yanında bir tane bile faydası bulunmayan sigara kişilerin sağlığını tehlikeye atarak hayati risk taşımasına neden olmaktadır. Her ne kadar zararlarının farkında olsalar dahi sigarayı bırakamadıklarını söyleyen sigara bağımlılarının sigarayı bırakmaları için mutlaka bir doktor gözetiminde muayene olarak sigarayı bırakması gerekmektedir. Başta kişinin ortamın kötü kokmasına neden olan sigara, cildin erken yaşlanmasına, cilt tonunun koyulaşmasına ve ciltte akne, sivilce gibi problemlerin oluşmasına neden olmaktadır. Bunun dışında parmaklarda, dişlerde, tırnaklarda sararmalara neden olan sigara kalp ve damarların görmüş olduğu zarar ve hasardan ötürü kalp krizi damar tıkanıklığı, yüksek tansiyon gibi tehlikeli hastalıkların görülmesine neden olmaktadır.

Fresh Tea Nedir?

Birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve bir paket fresh tea toplamda 15 günlük kullanım içindir. Birbirinden farklı bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde ise;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği fresh tea sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Nasıl Kullanılır?

Hem sabah hem akşam yani günde 2 sefer çay olarak tüketmelisiniz. 1 kupa bardağı kaynamış suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Osmaniye, Çanakkale, Zonguldak, Mardin, Çankırı, İskenderun ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fresh Tea Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, Moldova, Lüksemburg, Fransa, İspanya, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea avrupa sipariş, fresh tea almanya, fresh tea almanya sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, germany order

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.