ES 16 KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Vücudumuza aşırı kalori yüklemesi yapmamız yağ oluşumuna neden oluyor ve özellikle bölgesel yağlanmalar oluşuyor. Alınan kiloları vermekte zorlanıyoruz. Gün içinde iş yoğunluğu, okul temposu derken kendimize ayıracak vaktimiz kalmıyor. Çoğunlukla sağlıklı beslenemiyoruz ve düzenli egzersiz yapamıyoruz. Vücudumuz hareketsiz kalıyor ve yağ yakımı gerçekleşmiyor.

Es 16 zayıflamaya yardımcı oluğu için en çok tercih edilen takviye gıdalar arasında geliyor. Es 16 zayıflama hapı yağ yakımına yardımcı oluyor. Sindiriminizi kolaylaştırarak metabolizmanızı hızlandırıyor. Kilo kontrolünü desteleyen bir ürün olan ES 16, zengin bitkisel içeriğe sahiptir ve tamamen doğaldır. ES 16 ile kilo kontrolünüzü sağlarken düzenli ve sağlıklı beslenmenize dikkat etmeniz önemlidir. Çünkü sadece takviye ürün kullanıyor olmak fazla kilolarınızdan kurtulmanıza tek başına yardımcı olmayabilir. En önemli etkenlerden bir tanesi ise spor veya egzersiz hareketler yapmaktır. Örneğin her gün yapacağınız 1 saatlik yürüyüş metabolizmanızın hızlanmasında ve kas sisteminizin çalışmasında etkilidir. Bunları dikkate alarak düzenli bir şekilde ES 16 zayıflama hapını kullanmanız sonucunda olumlu etki ile karşılaşmanız mümkündür.

ES 16 İçeriğinde; tamamen bitkisel içeriğe sahip olan Es 16 yeşil çay esktresi, lotus yaprağı ekstresi, üzüm çekirdeği ekstresi, e vitamini, c vitamini, salep orchidaceae, L-carnitine bitki özleri bulunmaktadır.

Es 16 Kullanımı; kilo kontrolü sağlayan ES 16, sabah veya akşam olmak üzere yemeklerden 1 saat önce olmak kaydıyla 1 ‘er kapsül içilir. Peki ES 16 kullanıcı yorumları nelerdir Es 16 kullanıcıları memnuniyeti nelerdir diye bakacak olursak eğer;

“İşim yoğun olduğu için spor yapamıyorum hareketsizim. Es 16 kullanmaya başladıktan sonra metabolizmam hızlandı. Memnun kaldım.” Esra Tüzmen 

“Eskiden fazla yerdim Es 16 kullanmaya başladıktan sonra yediklerime dikkat ediyorum. Şimdiye kadar bir sıkıntıyla karşılaşmadım.” Ayşe Büyükbaş

” Arkadaşım kullanıyordu bana da tavsiye etti. İçeriği bitkisel olduğu için aldım. Sindirimimi hızlandırdı.” Emel Taşçı

UYARI: Es 16 bir ilaç değildir. Takviye üründür. Hamile ve emziren bayanlar kullanmamalıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.