Ender Saraç Kürü Nedir?

Ender Saraç, Türkiye’de doğal ve sağlıklı yaşamla ilgili bilincin geliştirilmesi konusunda çeşitli çalışmalarda bulunmuş bir doktordur. Verdiği tarifler ile birçok sağlık konusunda insanları bilgilendirmiş ve sağlıklı olmaları için çalışmalarını sürdürmüştür.

Ender Saraç bey’in verdiği sarımsak maydanoz limon kürü tarifini bugün sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Çünkü gerçekten harika bir içecek ve çok fazla faydası var. Zayıflamak da bunlardan bir tanesi ama benim en çok önemsediğim kalp ve damar sağlığında etkili oluşu. Hadi bakalım, Ender Saraç bizlere hangi kürün tarifini vermiş!

Ender Saraç Kürü İçerik

İçeriği oldukça basit ama bir o kadar da etkili.

İçerlisinde bulanan şifalı bitkiler

  • Sarımsak
  • Limon
  • Maydanoz

Evet, gördüğünüz gibi çok az. Ancak, biz bu bitkilerin faydalarını anlatmak istesek en az beş tane gönderi çıkar. Kısaca bahsedecek olursak eğer:

Limon: Soğuk algınlığı için kullanılır. Yağ sökücü etkisi vardır. Üstelik sindirime yardımcı olur, gaz söktürür, ödem attırır.

Maydanoz: Küçük minik yaprakları ile güçlü bir etkisi vardır. Böbrek dostudur. Ödem attırır. İdrar yolu enfeksiyonlarında kullanışlıdır.

Sarımsak: Güçlü bir bitkidir. İçerisinde  vitamin C vitamini B6, demir, kalsiyum, protein, magnezyum, sodyum ve diyet lif ve şeker şeklinde karbonhidrat bulunur. Bağışıklığı güçlendirir. Kalp damar için oldukça faydalıdır. Sindirimi hızlandırır. Hazımsızlığa iyi gelir.

Bu üç bitkinin fayadlarını kısaca özet geçtikten sonra Ender Saraç Kürü’nde neden bir araya geldiklerini anlamış bulunmaktayız. Üçü de o kadar güçlü bitkiler ki üçünün birleşmiş hali harika bir destekleyici üründür.

Ender Saraç Kürü Kullanım Şekli

Ender Saraç Kürü olarak tanımlanan limon maydanoz sarımsak kürünün kullanım şekli sabah ve akşam bir çorba kaşığı şeklindedir.

Eğer kilo vermek için kullanacaksınız aç içmelisiniz.

Ender Saraç Kürü Saklama Koşulları

Serin ve karanlık yani güneş görmeyen bir yerde saklamanız tavsiye edilir.

Buzdolabında saklamayınız!

Ender Saraç Kürünün Faydaları Nedir?

Kalp damarlarını açabilir.

Kalbi besleyen damarların daralmasını ve tıkanmasını engelleyebilir.

Kalp damarlarının içten yağ bağlamasını engelleyebilir.

Kalp damarlarında plak oluşumunu durdurabilir.

Kan dolaşımını hızlandırabilir ve güçlendirebilir.

Sarımsağın saçlar için kullanımından dolayı saç köklerini besleyebilir.

Damarları açıcı etkisinden dolayı varis problemini için kullanılabilir

Maydanoz ve limonun ödem söktürücü, vücudu toksinlerden arındırıcı etkisi olduğundan dolayı Böbrek ve safra taşlarını eritmek için etkilidir

İçerisinde bulunan bitkilerin her biri ayrı ayrı bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanıldığından bu kür bağışıklık sistemini güçlendirebilir

Ender Saraç Kürünü Nereden Bulabilirim?

Ender Saraç Kürünü sizlere tavsiye edeceğim siteden temin edebilirsiniz. Ürün temin almada ve ulaştırmada kolaylık sağlıyorlar. Müşteri temsilcisine ise istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Bu açıdan güvenilir olan www.urunstore.com.tr sitesinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz!

Ender Saraç Kürünü Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

www.urunstore.com.tr müşteri temsilci ile görüştüm. Edindiğim bilgiye göre yurt dışı için satışları da mevcut. Yani eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve bu ürünü almak istediyseniz, gönül rahatlığı ile bu siteyi kullanabilirsiniz.

Ender Saraç kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: Ender Saraç, maydonoz limon sarımsak kürü, Ender Saraç kürü, Ender Saraç, yüksek tansiyon maydanoz limon sarımsak,maydanoz limon sarımsak kürü zayıflatırmı, maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar, maydanoz limon sarımsak kürü faydalar, maydanoz limon suyu sarımsak kürü, maydanoz sarımsak limon suyu faydaları, maydanoz limon ve sarımsak kürü, sarımsak limon maydanoz kürü faydaları, sarımsak limon ve maydanoz karışımı, sarımsak limon maydanoz karışımı

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

her bitkisel ürün içğierisinde konu içinde bulunması zorunlu!