EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NEDİR?

El Sultan Tüy Dökücü Nedir?

İstenmeyen tüyler kadınların ortak problemidir. Ağda, epilasyon, kimyasal tüy dökücüler, lazer vb. çeşitli yollarla istenmeyen tüyleriyle başa çıkmaya çalışırlar.

Osmanlı döneminde yeni doğan bebeklere büyüdüklerinde tüyleri az çıksın diye karınca yumurtası yağı sürülürdü. Yine Osmanlı Döneminde cariyeler vücutlarına ağda yaptıktan sonra tüyleri seyrekleşsin ve azalsın diye karınca yumurtası yağı sürerlerdi. Osmanlı’daki bu anlayış göz önünde bulundurularak üretilen El Sultan tüy dökücü ürünü geliştirilmiştir. El Sultan Tüy dökücü nedir? En etkili tüy azaltıcı olması amaçlanarak üretilen El Sultan tüy dökücü içeriğinde kullanılan karınca yumurtası yağı sayesinde tüylerinizin azalmasına yardımcı olan bir ürünüdür. Günümüzde de karınca yağının faydalarını hemen hemen birçoğumuz duymuşuzdur. Genellikle epilasyon ve ağda sonrası tüyleri alınmış bölgelere uygulamak tüylerde azalmayı ve seyrelmeyi desteklemektedir. El Sultan tüy dökücü tamamen doğal ve bitkisel bir içeriğe sahiptir. El Sultan tüy dökücü tüyleri azalmayı desteklediği gibi karınca yumurtası yağının içeriğindeki protein sayesinde cildinizi de korumaya yardımcı oluyor.

El Sultan Tüy Dökücü İçeriği Nedir?

El Sultan Tüy dökücü içeriğindeki karınca yağı yumurtası arap coğrafyasında bulunan çöl topraklarından temin edilmektedir. El Sultan tüy dökücüyü gönül rahatlığı ile vücudunuzda her bölgeye uygulayabilirsiniz. Genital bölge, koltuk altı, yüz, çene ve bacak bölgesinde uygulamaya uygundur. Epilasyon yaptıktan sonra bir diğer epilasyon zamanı gelene kadar seyrek tüy çıkmasına ve ikinci epilasyona kadar geçen o sürenin uzamasına yardımcı olur. Türk kültüründen etkilenene İran kadınları da karınca yumurtası yağını kullanmışlardır. Tüy dökücü El Sultan sayesinde gözünüzde büyüyen epilasyon, tüyleriniz azaldığı için daha kolay olacaktır.

UYARI: El Sultan tüy dökücü bir ilaç değildir. Tüylerinizin seyrekleşmesi için yardımcı bir üründür. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.