EL SULTAN TÜY DÖKÜCÜ NEDİR?

El Sultan Tüy Dökücü Nedir?

Osmanlı Döneminde geleneklerden bir tanesi de yeni doğan bebeklerin vücutlarına karınca yumurtası yağı sürülmesiydi. O zamanlar inanışa göre karınca yumurtası yağı tüylenmeyi azaltıyordu ve bebekler ilerde büyüdüklerinde seyrek tüylere sahip oluyorlardı.

O günlerden bu yana gelen karınca yağına olan inanış birçok kez denenmiş ve etkisi görülmüştür. Karınca yumurtası yağından ilham alınarak üretilen El Sultan tüy dökücü nedir? Ağrılı ve acılı ağda ve epilasyon işlemlerinin sorun olmasını ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bir üründür. Sert ve gür çıkan tüylerinizin seyrelmesine, azalmasına yardımcı olan bir tüy dökücü yağdır. Osmanlı döneminde cariyelerin ağda yaptıktan sonra sürdükleri karınca yağını İran dünyası da kullanmıştır. Bu alışkanlığı Osmanlı’dan aldıkları tahmin edilmektedir. Karınca yağı, İran’da da birçok kozmetik markasında tüy azaltıcı etkisine inanılarak kullanılmıştır.

El Sultan Tüy Dökücü Nasıl Kullanılır?

Arap coğrafyasının çöl topraklarından özel olarak toplanan karıncalardan elde edilen El Sultan tüy dökmeye yardımcı yağı istediğiniz bölgeye uygulayabilirsiniz.  Karıncada bulunan asit yağının cilde zarar verip vermediği araştırılmış ve doğal antibakteriyel özelliği olduğu sonucuna varılmıştır. El Sultan tüy dökmeye yardımcı yağ kol, bacak, koltuk altı ve genital bölgeye uygulayabilirsiniz. Karınca yumurtası yağında bulunan proteinin cilde iyi geldiği söylenmiştir. El Sultan sayesinde epilasyon işlemleriniz gözünüzde büyümeyecek. Düzenli kullanım sonunda tüylerde azalmaya kıl köklerinin zayıflamasına yardımcı olur. Bir diğer epilasyona kadar geçen sürenin uzamasını sağlamaya destek sağlar. El Sultan karınca yağı istenmeyen tüylere karşı doğal çözümdür. El Sultan tüy dökücü yağı epilasyon sonrasında temiz cildinize uygulayınız.

UYARI: El Sultan tüy dökücü bir ilaç değildir. Tüylerin azalmasına yardımcı olan bir üründür. Cildinizde açık yara üzerine uygulamayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.  Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.