Diyet Sırasında Tatlı Krizine Son Verin

Diyet sırasında en çok zorlandığımız konulardan birisi de hiç şüphesiz özellikle bayanlarda olan tatlı krizleri oluyor. Bu durum aslında son derece normal çünkü kadınlar yapıları gereği tatlıya daha fazla düşkün. Çalışan kadınların stresli yorgun olmamaları artık mümkün değil.

Stresli ve mutsuz olunan zamanlarda ilk akla gelen bir tatlıya saldırmak olabiliyor çoğu zaman. Bu da tatlı krizi mağdurlarından olduğunuzu gösteriyor ne yazık ki. Tatlı kriziniz geldiğinde gözünüz hiçbir şey görmez ve o isteği gidermek için bir paket çikolata bile yiyebilirsiniz ve en kötüsü de elinizde değilmiş gibi gelir.

Aslında bu duruma son vermenin bazı yolları var ve bu durum tamamen kendinizle alakalı. Tatlı kriziniz geldiğinde küçük bir çikolatanın bile bu isteğinizi bastıracağını unutmayın. Böylece hem tatlı krizine veda edeceksiniz hem de vücudunuzda yeni bir yağ tabakası oluşturmayacaksınız.

tatli-krizine-cozum

Tatlı kriziniz geldi ve bir parça çikolata yediniz ama tatmin olamadınız o halde yapmanız gereken şey birkaç parça kuruyemiş ile birlikte çikolata yemek olmalı, böylece bol kalorili bir çikolatayı bir parçada olsa düşük kalori ile tüketmiş olursunuz.

as

Tatlı kriziniz geldiğinde çikolata gibi bol kalorili tatlılar yerine, meyve tüketmeniz gerçekten harika olacaktır.

Aklınızda sürekli bir yeme isteği var ise bu fikri kafanızdan atmak için en güzel yol spor yapmaktır biraz yürüyüş ve bisiklete binmek size iyi gelecektir.

tatli-krizi-ile-bas-etmenin-yollari-512fd8b9c3d64

Sizde diyet sırasında bu öneriler ile tatlı krizine son verebilir ve diyetinizi sağlıklı bir şekilde devam ettirebilirsiniz.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Tatlı krizleri, tatlı krizlerini önlemenin yolları, diyette tatlı krizi, tatlı içeren diyetler, yağ tabakasını yok eden diyetler, diyet uzmanları, Ankara diyet merkezleri, diyet uzmanlarından öneriler, marul diyeti, lahana çorbası diyeti, diyet ve egzersiz, yorucu egzersizler, Taylan kümeli diyet önerileri, Şeyda coşkun diyeti, nefis yemek tarifleri