DİONA KREM NEDİR ? NASIL KULLANILIR ?

DİONA  KREM NEDİR ?

Diona Krem cilt bakım amaçlı üretilmiş bir üründür.
Çiller, sivilceşer (akne) lekesi, yaşlılık belirtisi olan kahverengi lekeler, hamilelikte karşılaşılan lekeler, doğuştan gelen lekeler cilt lekeleri olarak adlandırılıyor. Bizler de bu sorunlara karşı olarak DİONA KREM tavsiye ediyoruz.

Diona krem içeriğicell active- white, ıllumiscin, d-panthenol, vit-e, salyangoz özü, zeytin yaprağı, su teresi gibi doğal içeriklere yer verilmektedir.

Diona salyongozların kabuğunu yenileyerek yeni bir kabuk çıkartmasından esinlenerek üretilmiş bir üründür sizde bu ürünü deneyerek sonucu kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

DİONA KREM KULLANIMI

Sabah ve akşam temiz cilde göz çevresi hariç dairesel hareketler ile uygulanır. Daha verimli bir performans için düzenli kullanmanızı tavsiye ederiz.

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Çocukların uzanamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kremin içindeki maddelere alerjisi olan kişilerin kullanmasını önermiyoruz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

DİONA KREM, KREM , DİONA , DİONA NASIL KULLANILIR , DİONA KREM NASIL KULLANILIR , DIONA İÇİNDEKİLER , DİONA KREM İÇİNDEKİLER , DİONA KREM İ

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.