DEVA KREMİ NEDİR?

Yetişkin insanların çoğunda eklem ağrıları görülmektedir. Bel, boyun ve kol, bacak gibi vücudumuzun rahat hareket etmesi gereken bölgelerinde yaşanan ağrı gibi sıkıntılar, günlük yaşantımızda hareketlerimizi kısıtlar ve bizi rahatsız eder.

Sadece yaşlılarda görülür diye düşündüğümüz bu ağrılar her yaş kesiminden insanın yaşayabileceği problemler arasında yer alır. Bel, boyun, kol bacak gibi eklem ağrılarının sebepleri arasında; çeşitli kazarlar, ağırlık kaldırmak, fazla kiloya sahip olmak bulunabilir. Hatta bazen psikolojik nedenler bile eklem ağlarına sebep olabilir. Eklem ağrılarının tedavisi geciktirilmemelidir. İlerler ise istemediğimiz problemlerle karşılaşabiliriz. Böyle tedavilerde eğer ilaç kullanmayı tercih etmiyorsak dıştan tedavi edebileceğimiz yöntemleri uygulayabiliriz. Deva kremi nedir? Deva kremi eklem ağrılarınızın tedavisinde, kol,bacak bel ve boyun gibi eklem rahatsızlıklarınızda kullanabileceğiniz ağrı kremidir. Deva kremi ağrı kesici olma özelliğine sahip olduğu için eklem ağrılarınızın geçmesine yardımcı olur. Eklem ağrıları zamanında tedavi edilmez ise kireçleme, iltihaplı romatizma, gut hastalığı gibi hastalıkların oluşumuna sebebiyet verebilir.

Deva Kremi içeriği; Karabiber yağı, biber ekstresi, kekik yağı, okaliptus yağı, mentol, setil staril alkol, likit parafin, ceterath 20 gibi özler bulunmaktadır. Deva Kremiağrılı bölgeye uygulandığında ağrılı bölgede sinirleri uyarmaya ve bölgede oluşan ağrılardan kurtarmaya yardımcı olur. Deva Ağrı Kremi vücudunuzda ağrıyan bölgenin sizi rahatsız etmemesini, gece uykularınızdan uyanmamanızı amaçlayarak üretilmiş bir üründür.

Deva Kremi Kullanımı;  Deva kremi 100 mg’dır. Sabah ve akşam, ağrılı bölgeye masaj yaparak sürülmelidir. Boyun, şakak, bilek, eklemler, bel, sırt, kalça, diz ve baldır gibi bölgelerde ağrıyı dindirmesi için kullanılır.

UYARI: Çocuklarının ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Kullanmadan önce kendi kullanım kılavuzunu okuyunuz. İçeriğindeki bileşenlere karşı herhangi bir alerjiniz var ise doktorunuza danışmadan kullanmayınız. Bu bir ilaç değil ağrı eksicidir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.