DETOKS ÇITIRI NEDİR?

Detoks Çıtırı Nedir?

Kilo kontrolü sağlamak isteyen insanlar birçok diyet programları uygularlar. Uygulamaya başlanılan her diyet programı olumlu sonuçlanmayabilir. Bazı insanların metabolizması yavaş çalışır ve kilo kontrolü sağlaması zor bir hal alır. Aynı diyet programını uygulayan insanlar metabolizma farklı çalıştığı için eşit kilo kaybına uğramayabilirler.

Böyle durumlarla karşı karşıya kalan insanlar genellikle kilo kontrolü sağlamayı hızlandırmak amacıyla takviye gıdalar kullanmayı tercih edebilirler. Kilo kontrolü sağlarken size eşlik edecek bir ürün olan Detoks Çıtırı yeni bir doğal besin takviyesidir. Takviye gıda Detoks Çıtırı nedir? İçeriği doğal ve bitkisel olan Detoks Çıtırı fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Sağlıklı ve düzenli beslenmenize, spor egzersizlerinize takviye olarak tüketebileceğiniz bir gıdadır. Detoks Çıtırının yanında birde Açlık Otu detoks çayı bulunmaktadır. Detok çıtırı ve açlık otu detoks çayı içeriğinde açlık otu bulunmaktadır. Açlık otunun kilo kontrolündeki etkisi hemen hemen hepimiz tarafından bilinmektedir. Kilo kontrolü sağlama sürecinde size destek olan bir bitki olan açlık otu; açlık hissinin bastırılmasına, sindirimin düzenlenmesine, yağ yakımına ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu sayede metabolizmanızı hızlandırarak forma kavuşmanızı destekler.

Detoks Çıtırı Kullanımı Nedir?

Detoks Çıtırı; Günde 3 defa öğünlerden önce (sabah, öğle ve akşam olmak üzere) sadece 1 avuç tüketilmesi önerilir. Açlık otu detoks çayı; Günde 1 defa sadece akşam yemeklerinden 15 dakika sonra tüketilmelidir. Sıcak suda temizleyerek isterseniz sıcak isterseniz soğuk tüketebileceğiniz bir form çaydır. Tokluk hissi verdiği için yemeklerde daha az porsiyon tüketmenizi sağlar.

UYARI: Detoks Çıtırı ve Açlık otu detoks çayı bir ilaç değildir. Kilo kontrolü sağlamanıza yardımcı olan besin tekviyesidir. Yan etki ile karşılaştığınızda doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.