Deniz Yosunu Çayı ‘’Fitchoy’’

Tüm besinlerin vücudumuza birbirinden farklı yararları bulunmaktadır. Sebzelerin ise içerisinde bulunan bazı değerler vücudun her bir organına belirli faydası varken aynı zamanda kilo vermemiz konusunda da bize faydası vardır. Kilo vermek isteyen kişilere tüm diyetisyenler ve uzman doktorlar bol bol sebze tüketmesini önermektedir. Özellikle yeşil yapraklı sebzeler kilo vermemiz konusunda bizlere yardımcı olmaktadır. Brokoli, karnabahar, ıspanak, pırasa gibi yeşil yapraklı sebzeler içerisinde bol miktarda bulunması nedeniyle özellikle diyet yapan kişilere önerilmektedir. Sindirimin hızlı olması elbette ki kilo verme sürecini de hızlandıracaktır. Sindirimin hızlanması ise lifli gıdalar ile sağlandığından bu nedenle yeşil yapraklı sebzelerin tüketilmesi önerilmektedir. Sindirimin daha hızlı ve kolay olması için sebzelerin dışında daha çok sıvı ağırlıklı beslenerek bol miktarda su içerek ve daha fazla hareket ederek sindirimin hızlanmasını dolayısıyla kilo verme sürecinin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Fitchoy Yosun Çayı Ne İşe Yarar?

Özellikle kilo kontrolünü sağlamak ve bu nedenle diyet yapan kişilerin dikkatini çeken fitchoy, aynı zamanda deniz yosunu çayı olarak da bilinmektedir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçerisinde Bulunan Bitkiler

 Ağırlıklı ve yoğun olarak içerisinde kahverengi deniz yosunu bulunduran fitchoy bunun dışında;

– mate, sinemaki, papatya,

– amber çiçeği, karanfil,

– barut ağacı kabuğu,

– funda yaprağı, tarçın, biberiye,

– kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinde farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Fitchoy Yosun Çayı Nasıl Tüketilir?

Kolay kullanım ve tüketim özelliği bulunan fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 4-5 dakika kadar demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin. Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan fitchoy, kronik hastalığı bulunan, emziren ve hamile bayanlar tarafından kullanılmaması ya da kullanmadan önce doktora danışmasını tavsiye etmektedir.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Manisa, Erzurum, Sinop, Sivas, Burdur, Karaman, Hatay, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Romanya, Moldova, Rusya, Kanada, Finlandiya, Çek Cumhuriyeti ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, germany order, fitchoy kulllanıcı yorumları, fitchoy kullananlar, yosun çayı, deniz yosunu çayı, kilo kontrol ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.