Deklinoks Nedir?

Son günlerde sosyal medya üzerinde popüler olan Deklinoks, lahana çorbası ve çikolatalı akşam keyfinden oluşan bir kilo kontrol ürün paketidir. Deklinoks  ürününü bu denli popüler kılan zayıflatıcı etkisi bakımından yüksek oranda memnuniyet dönüşü almasıdır. Deklinoks bir çok forum sitesinde ve sözlükte konu edinmiş bir diyet setidir. Deklinoks ekşi sözlük yazarlarınca da dikkat çekmiş ve sözlükte konu başlığı edinmiştir.

Deklinoks Nedir?

Lahana çorbasının kilo kontrol sürecinde etkisi herkes tarafından bilinmektedir. Lahananın lifli yapısı sayesinde kilo kontrol sürecinin hızlandırılmasını ve gün boyu tok kalmanızı sağlar. Lahana Çorbası Diyeti, Sacred Kalp Hastanesi diyeti ya da Mayo Clinic Diyeti olarak da bilinir. Hastanede kalp hastaları için operasyon öncesi hızlı kilo verdirmek için geliştirilmiştir. Deklinoks ekibi de bu bilgilerin ışığında hızlı ve sağlıklı kilo verme yöntemi geliştirerek hem tok kalmanızı hemde yağlarınızdan kurtulmanızı sağlamayı amaçlamışlardır. Deklinoks paketi içerisinde yer alan iki ürünün düzenli kullanımı ile bir aylık süre içerisinde ortalama 4-6 kilo arası kilo verebilirsiniz. Üstelik lahana diyetinin yağ yakıcı etkisi sayesinde kilo kaybınız yüksek oranda yağlardan olacaktır. Deklinoks ile orantılı olarak zayıflayacak üstelik bunu yaparken ekstra bir diyete ihtiyaç duymayacaksınız.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onayı alan Deklinoks’un en cezbedici yanı ise doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen annelerin kullanımına uygun olmasıdır. Doğumdan sonra 6. aydan itibaren Deklinoks kullanarak  ideal kilonuza yeniden üstelik kısa süre içerisinde  kavuşabilirsiniz. Tok tutucu özelliği ile iştahınızın da kontrol altına alınmasını sağlayan Deklinoks ürünleri kilo kontrol sürecinde en yakın dostunuz olacak!

Deklinoks İçindekiler

Deklinoks içerisinde yer alan lahana çorbası paketlerinde; lahana, brokoli, kereviz, maydanoz,biber , glukomannan, kekik, beyaz çay, sarımsak ve soğan bulunmaktadır. Klasik ve sağlıklı bir lahana çorbası içerisinde yer alan tüm sebzeleri bulunduran Deklinoks ile pratik bir şekilde lahana çorbanızı hazırlayabilirsiniz.

Lahana çorbası diyetine ek olarak gün içerisinde diyetine uyan vücudunuza Akşam Sefası Çikolata Keyfi ile kendinizi ödüllendirmeniz sağlanmıştır. Deklinoks Akşam keyfi ürün paketi  içerisinde; kakao , süt tozu- vanilin, tarçın, çehre , B3 ve B6 vitaminleri yer almaktadır.

 

Deklinoks Kullanımı

Yaz aylarının yaklaştığı günlerde fit görünümüzü kazanmak için elinizi hızlı tutarak Deklinoks kullanabilirsiniz. Üstelik Deklinoks diyet setinin kullanımı çok kolaydır. İhtiyacınız olan yalnızca 1 bardak sıcak su.

Lahana Diyeti Paketinin 1 tanesini 1 bardak sıcak su ile karıştırarak kahvaltı öğünü olarak tüketmelisiniz.  Akşam Keyfi Çikolata paketini ise 1 bardak sıcak su ya da süt ile karıştırarak akşam öğünü olarak tüketmelisiniz.